nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 55 m2

Pod Břehy, Velké Pavlovice, okres Břeclav

2 500 000 Kč

celkem , + 5% provize + DPH

Nabízíme Vám ke koupi řadový přízemní rodinný dům 2+1 ve Velkých Pavlovicích, okres Břeclav. Celková výměra pozemku činí 145 m2. Dispozice: 2 pokoje, kuchyň, koupelna s vanou a WC, chodba, spíž. Částečně zastřešený dvůr můžete využít k posezení i za nepříznivého počasí. V tomto vinařském kraji jistě oceníte kvelbený sklep, kutily pak potěší dílna. Po stavebních úpravách je možné zvětšit dispozici domu o obytné podkroví. Stropy jsou dřevěné.
Za domem je možné využít zahrádku o výměře 103 m2, která je pronajímána od obce za 50 Kč/ročně. Terasovitá zahrádka je v PŘÍKRÉM svahu.
Veškeré inženýrské sítě: el., plyn, kanalizace, obecní vodovod, studna. Elektřina v hliníku. Topení je lokální: 2x WAF v pokoji do ulice a v kuchyni.
Ve Velkých Pavlovicích naleznete veškerou občanskou vybavenost: MŠ, ZŠ, ZUŠ, pohostinství, lékaře, vlakovou zastávku, poštu, dětské hřiště, vinařství, nedalekou rozhlednu Slunečná, wellness, ekocentrum.
V případě vyššího počtu zájemců může dojít k navýšení ceny. Majitel si vyhrazuje právo konečného výběru zájemce. Průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl předložen, proto uvádíme třídu G.
V případě zájmu o prohlídku či více informací kontaktujte makléře.

Celkem: 2 500 000 Kč
ID inzerátu: 7806559
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Pod Břehy, Velké Pavlovice, okres Břeclav
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 3 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 55 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Řadový
Voda: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí