nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 265 m2

Rozdrojovice, okres Brno-venkov

10 500 000 Kč

celkem , + provize RK 5 % + DPH

Řadový rodinný dům o užitné ploše cca 265 m2, ležící na pozemku o celkové ploše 276 m2 včetně dvorku o velikosti 43 m2, který na své velkorysé ploše nabízí 5 pokojů, jídelnu, kuchyň, 2 koupelny včetně WC, samostatné WC, místnost s kombinovanou saunou (finská + infra), sociální zázemí k sauně (sprcha, umyvadlo, samostatné WC), prádelnu a technickou místnost.

V roce 2000 byla původní stavba zbourána do formy, kdy zůstalo pouze čelní a obvodové zdivo a na jejím místě byl vystavěn zcela nový řadový rodinný do dnešní podoby. V rámci výstavby se dělaly podlahy s izolacemi, střecha včetně zateplení s krytinou, rozvody plynu, vody a elektřiny, podlahové topení před vanou a částečně v dolní koupelně a klimatizace.

Dům je napojen na obecní vodovod, obecní kanalizací, splaškovou kanalizaci a plynovod. K ohřevu vody a vody do topení je využíván kombinovaný kotel se zásobníkem. Dům má elektroměr s dvoutarifní sazbou. Před domem je možnost vybudovat dvě parkovací stání.

Ihned u domu je základní a mateřská škola. Nachází v těsné blízkosti Brněnské přehrady 10 km severozápadně od centra města Brna. Rozkládají se v kotlině mezi dvěma hřebeny v Bobravské vrchovině, na okraji přírodního parku Podkomorské lesy. Obec je na straně severozápadní, západní i jihozápadní obklíčena lesy, které kdysi patřívaly panství rosicko-veverskému. Žije zde přibližně 1 100 obyvatel. V obci se nachází první stupeň základní školy s velkým venkovním hřištěm a průlezkami pro děti. Mateřská škola je v provozu od roku 2011 a nadále se rozšiřuje. K vybavenosti obce patří i obchod s potravinami. Dále sál v Hostinci U Helánů – zde se tradičně konají Mladé hody, Babské hody, Obecní bál, Dětský maškarní bál a mnoho dalších akcí. Ve stejné budově jako obchod je také Obecní úřad a knihovna. Do obce Rozdrojovice zajíždí denně autobusy IDS JMK linky 302 na trase Brno-Bystrc, ZOO – Kuřim. V nepracovních dnech jsou Rozdrojovice také obsluhovány nočními spoji linky 302 do Brna-Kníniček, kde navazuje autobus městské noční linky N89.

Bližší informace u realitního makléře.

Celkem: 10 500 000 Kč
ID inzerátu: 7806371
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Rozdrojovice, okres Brno-venkov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: D
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 265 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Řadový
Voda: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí