nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 240 m2

Charváty, okres Olomouc

8 200 000 Kč

celkem , včetně provize a zajištění financování

Exkluzivně nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný rodinný dům 5+1 v obci Charváty, která se nachází cca 10km od města Olomouc. Dům leží na pozemku se zahradou o velikosti 1500 m2. Na zahradě jsou ovocné i okrasné stromy. Zahradní domek je celý podsklepený. Dům má nové odpady, rozvody vody, elektrické rozvody, plastová okna, plovoucí podlahy, dveře včetně vchodových a i zadní vstup, průchozí okno obývací pokoj / podchozí pergola 50 m2, nové obklady + dlažba, bojler, plynový kotel, je zateplená půda, radiátory původní litinové jsou nově stříkané, nová fasáda má 10 cm. Zastavěná plocha domu je 100 m2, vstupní hala s pokojem nyní sloužícím jako šatna má 18 m2, kuchyň má 17 m2, obývací pokoj 20 m2, spodní koupelna 7,5 m2, pokoje v prvním patře mají 17,5 m2, 22 m2, 21 m2, horní koupelna má 8 m2, samostatná toaleta s umyvadlem 1,7 m2. Z pokoje situovaného do zahradní části můžete vyjít na sluneční terasu. Naopak spodní zastřešená pergola je chladivá, což využijete v parném létě. Dům je kompletně podsklepen a tak lze užívat velkou garáž a je dost prostoru i pro kutily. Půda je zateplena. Před domem je okrasná předzahrádka jako uvítání pro přicházející hosty.
V obci Charváty je mateřská školka, ZŠ pro 1-4 stupeň, pohostinství, budova hasičské zbrojnice s klubovnou. Mezi významné památky patří kostel sv. Jana Křtitele v Charvátech, v blízkém Drahlově je též památná kaple Panny Marie z 2. poloviny 19. století a v Čertoryjích kaple sv. Jana Nepomuckého. Historický význam mají i jednotlivě stojící sochy svatých - sv. Jan Nepomucký, sv. Florián sv. Marek a dále kamenné sloupy se sochou Panny Marie Lourdské v Charvátech a Drahlově. Spíše sportovně naladěné lidi potěší, že obcí prochází cyklostezka ve směru Olomouc - Kroměříž .
Dům má otevřenou náruč pro rodiny s dětmi, pro aktivní mladé páry rodinu teprve plánující, pro prarodiče, kteří by rádi užívali svůj klid a občas pěkné zázemí otevřeli svým dětem a vnoučatům. Velkorysé dispozice domu splní každé vaše přání na běžný, pohodový život i různorodou relaxaci, pěstování a tvoření.
Neváhejte s žádostí o osobní prohlídku, realitní makléřka Vás ráda domem i zahradou provede, abyste navnímali každý detail a zjistili, jak se v domě cítíte a zda byste tam chtěli bydlet.

Celkem: 8 200 000 Kč
ID inzerátu: 7805056
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Charváty, okres Olomouc
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Obytná plocha: 240 m2
Užitná plocha: 240 m2
Zastavěná plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 1500 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Rohový
Typ domu: Vícepatrový
Terasa: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Lodžie: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí

Hodnotit makléře

0 %
Hodnotilo: 0

Finpos realitní kancelář Brno
Banskobystrická 662/151, Brno 62100
Více o společnosti

Další nabídky realitní kanceláře