nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+kk, 50 m2

Učňovská, Praha, Hrdlořezy, Praha 9

není k dispozici

17 000 Kč

měsíčně , + zúčtovatelné poplatky 4000 Kč

K NASTĚHOVÁNÍ 1. 7. 2021
Nabízíme k pronájmu krásný byt 2+kk s terasou v nově dokončené 2. etapě oceněného bytového projektu Zelené město v atraktivní lokalitě Prahy 9 – Hrdlořezy. Jihovýchodně orientovaný byt o celkové ploše 49,5 m2 + terasa 5 m2 je umístěn ve 4. patře. Kuchyňská linka je vybavena všemi spotřebiči vč. myčky nádobí. K bytu náleží sklep a garážové stání již zahrnuty v ceně. V bezprostřední blízkosti areálu se nachází jak tramvajové, tak autobusové zastávky. V okolí naleznete vše potřebné - supermarket Kaufland, mateřské i základní školy, ordinace lékařů, sportovní areály, řadu památek, restaurací, kaváren i zábavních center. Možnost ponechání jídelního stolu a tv stolku s poličkami od stávajícího nájemníka za symbolickou cenu. Vřele doporučuji prohlídku.

Nájem 17 000,-Kč + záloha na služby 4 000,-Kč (topení, teplá, studená voda, elektrika, odvoz odpadu, prostě vše ... žádné další náklady) Vratná kauce 23 000,-Kč + odměna RK.

Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která obratem řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (pravidelná údržba i havarijní zásahy vlastními techniky, platby nájemného, vyúčtování, dodatky apod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Celkem: 17 000 Kč
Poznámka k ceně: + zúčtovatelné poplatky 4000 kč
ID inzerátu: 7804993
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N05603
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Učňovská, Praha, Hrdlořezy, Praha 9
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Do 20000 Kč, 2+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 50 m2
Obytná plocha: 50 m2
Užitná plocha: 50 m2
Zastavěná plocha: 400 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 4. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Jiné
Výtah: ano
Terasa: ano
Voda: ano
Balkon: ano
Lodžie: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí