nezadáno
ne

Pronájem bytu 1+1, 36 m2

Havlíčkovo náměstí, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město

6 350 Kč

měsíčně , + služby 1630, kauce 12700, + adm. poplatek 6000

Pronájem bytové jednotky 1 + 1, ul. Havlíčkovo náměstí 731/16, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Pěkný byt v přízemí a bezbariérovým přístupem prošel kompletní rekonstrukcí. V bytě je nová elektroinstalace, plastová okna a plovoucí podlahy. Součástí kuchyně je plynový sporák a možnost dodání moderní kuchyňské linky viz foto. Koupelna je v obkladu s dlažbou a vanou, WC samostatné.
Dům se nachází v klidné lokalitě v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s velmi dobrou dopravní dostupností.
Připojení k internetu přes optický kabel PODA-akce první dva měsíce zdarma.
Poruba nabízí širokou nabídku různorodých aktivit, přes kulturu, sport a zábavu nočního života, ale hlavně příjemné bydlení.
Tento obvod Vám poskytuje vše pro Vás spokojený život. Nabídka služeb je zde skutečně pestrá a zahrnuje nejrůznější sportovní aktivity, velké množství fitness center různých zaměření, například výhradně pro ženy či „old school“ posilovny. Dále pak několik tenisových a volejbalových kurtů, a dokonce fotbalové hřiště, které lemuje běžecká dráha, a to vše ve sportovním areálu VOKD, který je sám takovým srdcem sportovního vyžití v Porubě. Pokud se rádi věnujete joggingu, určitě si zamilujete krásně nasvícenou Hlavní třídu, která je jako dělaná pro běh či jízdu na kole.
Když se řekne Poruba, velkou část lidí napadne především pohodové bydlení ve velmi žádané lokalitě Ostravy s nejrůznějším množstvím obchůdků, restaurací či kaváren, barů a vinoték. Poruba je také skvělé místo pro děti, neboť se zde nachází velké množství školek, škol, prestižních gymnázií – Wichterlovo a Tigridovo či Vysoká škola Báňská, která je dokonce ve světovém žebříčku hodnocena výše než Karlova Univerzita v Praze. Co se týče běžných potřeb tak veškerá občanská vybavenost je k dispozici, je zde velmi hustá síť MHD, velké množství supermarketů, lékáren a samozřejmě Krajská nemocnice. Všude se dostanete velmi rychle a pohodlně.
Možná váháte, ale Poruba je skutečně to pravé místo pro Váš nový domov.

Celkem: 6 350 Kč
Poznámka k ceně: + služby 1630, kauce 12700, + adm. poplatek 6000
ID inzerátu: 7802695
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Havlíčkovo náměstí, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Do 10000 Kč, 1+1
Energetický štítek: E
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 36 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 6
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí