nezadáno
ne

Prodej garáže, 5012 m2

Hnanice, okres Znojmo

112 500 Kč

celkem

Zemní sklep a pozemky, Hnanice, spoluvlastnický podíl 1/2.
Zděný objekt zemního sklepa - vstupní část nad terénem, další prostor zapuštěn do terénu. Prostor pro uskladnění brambor, ovoce a. zeleniny.
Pozemky zemědělské - vinice - 786 m2 a přilehlý pozemek orné půdy - 566 m2. Orná půda 3573 m2.
Stavební pozemek, na jehož části je pozemní bunkr jiného vlastníka - 63 m2.

Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Dle údajů z Insolvenčního rejstříku je nemovitost sepsána v soupisu majetkové podstaty dle § 217 IZ a tedy dle § 283 IZ by měla být v budoucnu zpeněžena, (pokud nedojde k jejímu vyjmutí ze soupisu dle § 227 IZ). O samotném zpeněžení, či nezpeněžení majetkové podstaty vždy rozhodují účastníci Insolvenčního řízení. Tato inzerce nemusí vždy znamenat to, že předmětná nemovitost se musí aktuálně zpeněžit, nebo že je aktuálně určena ke zpeněžení. Uváděné informace se mohou lišit od aktuálního stavu samotného insolvenčního řízení vzhledem k informacím, které nebyly doposud v insolvenčním rejstříku zveřejněny. Cena je pouze orientační, vycházející z údajů předmětného insolvenčního řízení. O samotném zpeněžení, či nezpeněžení majetkové podstaty vždy rozhodují účastníci Insolvenčního řízení. Inzerce nevylučuje to, že zpeněžení nemovitosti může být nabízeno i jinou formou, v závislosti na stanoveném způsobu zpeněžení majetku a následné prezentace. V rámci Insolvenčního řízení by měla být vybrána nabídka, která bude nejvýhodnější pro samotné Insolvenční řízení (§ 293/1 IZ), bez ohledu z jakého zdroje byla do Insolvenčního řízení doručena. Prezentace byla vytvořena se záměrem umožnit potencionálním zájemcům předložit jejich nabídku kupní ceny přímo Insolvenčnímu správci tak, aby žádný z účastníků nebyl nespravedlivě poškozen nebo nedovoleně zvýhodněn a aby se dosáhlo rychlého, hospodárného a co nejvyššího uspokojení věřitelů, v návaznosti na §5 odst. a), zákona č. 182/2006 Sb. Insolvenční zákon (IZ).
V případě Vašeho zájmu o více informací nás kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail [email protected] a to i v případě jakýchkoliv nejasností z pozice účastníka insolvenčního řízení.

Celkem: 112 500 Kč
ID inzerátu: 7794921
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Hnanice, okres Znojmo
Kategorie: Garáže a drobné objekty
Podkategorie: Garáže
Plocha pozemku: 5012 m2
Zařízení: nezařízeno

Kontakt na prodejce nemovitostí