nezadáno
ne

Chata s pozemkem (29 m2), Doksy u Máchova jezera, Česká Lípa.

Doksy, Staré Splavy, okres Česká Lípa

697 000 Kč

celkem , nejnižší podání

Nabízíme k prodeji formou elektronické aukce chatu s verandou nacházející se v jedné z žádaných rekreačních lokalit Staré Splavy – Máchovo jezero. Jednopodlažní montovaná dřevěná chata se zastavěnou plochou 29 m2 je v udržovaném stavu, obyvatelná. I tak ale nabízí možnost přebudování dle požadavků nového majitele. Uvnitř je palanda, dvě postele, stůl a židle, příprava na kuchyňskou část, lednice a malá komoda. Je přivedena elektřina, voda, odpady. K chatě náleží toaleta a pozemek pod chatou. Dále také podíl na okolním pozemku (podíl ve výši 112 m2), který může sloužit pro příjezd k chatě. V části, kde se nemovitost nachází je většina chatiček v osobním vlastnictví a majitelé se o okolí starají. Je tedy udržované a čisté. Vhodné k vlastní rekreaci i jako investice na pronájem. Majitelé chatek jsou členy Spolku chatařů Staré Splavy a energie platí zálohově/měsíc. Chatka je kousek od hlavní ,,promenády“, kde je občerstvení, sezení, atd. Pěšky lze dojít na hlavní pláž Máchova jezera ve Starých Splavech i na skalnatou pláž na druhé straně. Staré Splavy jsou žádaným lázeňským rekreačním městečkem na břehu Máchova jezera. Zde se nachází jedna z hlavních pláží tzv. ,,Mácháče, kde jsou oblíbené tobogány, občerstvení a další atrakce. Obcí prochází mnoho turistických stezek pro pěší, cyklistické či vlakové výlety. Vzdálenost od České Lípy je cca 16 km, od Mladé Boleslavi asi 30 km, od Liberci okolo 60 km a od Prahy přibližně 95 km.

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav nemovitosti s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.

Elektronická aukce se bude konat dne: 29.4.2021 od 10:00 hod do 10:30 hod. V aukci čiňte nabídku ceny formou příhozů na našem portále aukcí a dražeb.
Více informací na e-drazby. cz, nebo na emailu info@e-drazby. cz

GPS: 50.597897966, 14.640087392

Aukční jistota se automaticky vrací, pokud se v aukci zájemce nestane vítězem.

Organizovaná prohlídka se na této nemovitosti bude konat 23.4.2021 v 16:30 hodin. Na prohlídku je nutné se nahlásit aukčnímu specialistovi nejpozději den předem.

Pro další informace volejte zástupce aukční společnosti - tel.: 724 590 650 - Ing. Petra Kirnerová. Účast na prohlídce není podmínkou pro účast v aukci.

Celkem: 697 000 Kč
ID inzerátu: 7793757
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Doksy, Staré Splavy, okres Česká Lípa
Kategorie: Chaty a chalupy
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 29 m2
Zastavěná plocha: 29 m2
Typ budovy: montovaný
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí