nezadáno
ne

Prodej mlýna 400 m2, Dolní Březinka, obec Světlá nad Sázavou

Světlá nad Sázavou, Dolní Březinka, okres Havlíčkův Brod

3 999 000 Kč

celkem

Exkluzivně nabízíme k prodeji bývalý vodní mlýn v obci Světlá nad Sázavou – Dolní Březinka. Kompletně zrekonstruovaná hospodářská stavení disponují 3 podlažími podlažími. V 1 PP se nachází koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, sauna a dílna. Celý dům vytápí elektrický kotel a kotel na pevná paliva, které lze mezi sebou vzájemně přepínat podle potřeby. Od kotlů jsou rozvedeny radiátory do všech místností v celém objektu. Z technického prostoru se vchází po dřevěných schodech do 1 NP se dvěma místnostmi - obývacího pokoje s funkčními kachlovými kamny a kuchyně vybavené elektrickou sklokeramickou deskou, lednici s mrazákem, kuchyňským zázemím, posezením a funkčními kachlovými kamny. Ve 2. NP je k dispozici společenská místnost s barem, šipkami, kulečníkem a zachovalým dobovým zařízením, které sloužilo k mletí obilí. Z kuchyně se vchází po schodech do dalšího podlaží - vstupní haly s krbem a pracovnou využívanou jako ateliér, ložnicí a dětským pokojem. V celém domě jsou dřevěné podlahy kombinované s dlažbou. Střecha je zateplená, celý objekt prošel citlivou rekonstrukcí se zachováním dobových prvků uvnitř interiéru. V ceně domu je veškeré zařízení. Před domem je terasa s posezením, pergolou a venkovním kamenným grilem. Dům má dva vstupy – jeden do podzemního podlaží, druhý do obývacího pokoje s kachlovými kamny. Dům je vhodný jak k rekreaci, tak i k trvalému bydlení. Okolí domu i dům jsou pravidelně udržované.
Nabízený mlýn je spojen s původním obytným domem hospodáře o dispozici 2+1 se samostatným vchodem a pozemkem, který není součástí prodeje.
Před domem je udržovaná zahrada se vzrostlými stromky a posezením vybízejícím k odpočinku. Mlýn se nachází v krásné přírodě - v letě s koupáním, v zimě lyžováním v nedalekém lyžařském středisku Kadlečák. V případě financování nemovitosti úvěrem Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace a prohlídky volejte RK. Doporučujeme prohlídku.

Celkem: 3 999 000 Kč
ID inzerátu: 7787922
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Světlá nad Sázavou, Dolní Březinka, okres Havlíčkův Brod
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 400 m2
Zastavěná plocha: 193 m2
Typ budovy: kamenný
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí