nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 2950 m2

Oldřichov v Hájích, okres Liberec

1 953 000 Kč

celkem

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej velkého a slunného pozemku velikosti 2 950 m2 určeného k výstavbě RD, v klidném místě, v obci Oldřichov v Hájích nedaleko Liberce. Pozemek je svažitý s velmi pěkným výhledem obklopen přírodou a zelení.
Na pozemku jsou ovocné stromy i lesní porost. Možné připojení elektřiny. Na vodu je třeba vrt a odpadní vodu je nutné řešit ČOV (nebo septikem). Přístup po asfaltové cestě.
V příloze přikládáme územní plán pozemku - orientačně ve žlutém rámečku.

Obec leží v Jizerských horách mezi Hejnickým a Oldřichovským hřbetem a protéká jí říčka Jeřice, do které se zde vlévá Oldřichovský potok, nachází se v CHKO. Je to oblast, která nabízí sportovní aktivity. Je zde cyklostezka a nedaleko přehrada Fojtka a Mlýnice. Necelých 6 km máte možnost navštívit Ypsilon Golf Liberec. Pro milovníky přírody je zde i Národní přírodní rezervace Jizerskohorské bučiny. Ani v zimě zde nezůstanete bez možnosti sportování. Ski areál Jizerky v Bedřichově je odtud cca 20 km. Po celý rok lze využít turistické trasy na výlety do přírody.

Do obce Mníšek (4 km) se ZŠ, MŠ obchodem, poštou a zdravotním střediskem. Liberec s kompletní obč. vybaveností. A kdo by chtěl jet směr Liberec (Turnov, Praha) nebo na druhou stranu Hrádek (hraniční přechody s PLR a SRN), je to na dálniční nájezd cca 11 km. Jde tedy o místo ideální pro rekreaci i trvalé bydlení.

Zaujala Vás nabídka pohodového bydlení v klidu a v zeleni, neváhejte a volejte . Hypotéku zajistíme s finančními bonusy. Ev. číslo: 631415.

Celkem: 1 953 000 Kč
ID inzerátu: 7783451
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 631415
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Oldřichov v Hájích, okres Liberec
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 2950 m2
Druh kontraktu: výhradní

Kontakt na prodejce nemovitostí