nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 107 m2

, Únanov, Praha 2, okres Znojmo

2 790 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivní nabídka rodinného domu po částečné rekonstrukci v obci Únanov (okres Znojmo).
Obec Únanov se nachází pouhých 5 minut od města Znojma, kde je veškerá občanská vybavenost, sportovní a kulturní vyžití a tím se Únanov řadí mezi velmi vyhledávané lokality. Nicméně obec sama je také velmi dobře vybavená je zde MŠ, ZŠ, koupaliště, dvě restaurace, dvoje potraviny, pošta, služby, hřiště pro dospělé i děti, kulturní dům. Co se týče samotného domu, tak je v moc pěkném stavu. Je to taková velmi útulná 2+1 s možností propojit část na bydlení s částí hospodářskou a udělat si další 1-2 pokoje tj až 4+1. Následuje dvoupodlažní budova, takže místa je tu dost i na chov králíků nebo relax. Dům byl zateplený, nová zelená fasáda. Nová koupelna s toaletou. V kuchyni je nová kuchyňská linka a obložený strop. Vytápění je ústřední plynové. Ohřev vody zajišťuje bojler. Dům je napojený na plyn, kanalizaci, obecní vodovod a elektriku. Výhodou tohoto domu je to, že koupelna s toaletou je hned za dveřmi, takže v případě práce venku nebo rodinné oslavy, nemusíte přes celý dům.
Za mě je tento dům úžasný na dnešní dobu, kdy každý šetří energie, je akorát velký, pokoje jsou prostorné a velmi rychle vytopené.
Těším se na prohlídku s Vámi. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 2 790 000 Kč
ID inzerátu: 7782925
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: , Únanov, Praha 2, okres Znojmo
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 3 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 107 m2
Zastavěná: 91 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Rohový
Telefon: ano
Internet: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí