nezadáno
ne

Prodej bytu 4+kk, 93 m2

Tomkova, Olomouc, Hejčín, okres Olomouc

5 933 285,50 Kč

celkem , neplatíte daň z nabytí 4%

Dachi prodejce developer vám nabízí v projektu GeenWall Tomkova bydlení v klidné lokalitě v městské části Olomouc – Hejčín, v blízkosti centra města i CHKO Litovelské Pomoraví, s
širokou škálou služeb i vyžití. Navíc s moderní vizí propojující stavby a města s živou přírodou. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží domu. Dispozice bytu je 4+kk(byt č.2). Velikost podlahové plochy
bytu je 92,7 m2 a podlahové plochy balkonu je 10,65 m2. Bytový dům bude mít celkem 17 bytových jednotek, celkem 5 nadzemních podlaží. Na výběr jsou byty od 1+kk do 4+kk, dispozice nových jednotek a design je možné upravit na míru dle požadavků rezidenta. Jednotky je možné slučovat i rozdělovat dle fáze výstavby. Všechny byty mají nastavený vysoký standard zahrnutý již v základní ceně. Garážová stání budou v 1. nadzemním podlaží, dále budou na výběr venkovní parkovací stání. K bytům je možné dokoupit také komory na patrech. Zahájení výstavby jaro 2020, termín kolaudace duben 2021.
Svou architekturou, lokalitou a propracovaným konceptem jde v rámci města o naprosto ojedinělý projekt. Dominantou domu je zelená živá fasáda, která dala projektu jméno a která z něj dělá naprosto unikátní místo pro bydlení v souladu s přírodou. Zeleň je použita i na střechách kolem teras nejvyššího patra a vytváří tak oázu klidu vzdálenou pouhý 1 km od centra města. Centrum města je od místa vzdáleno pouhých 15 minut volnou chůzí. Z Vašeho nového domova to tak budete mít blízko kamkoliv a to i bez použití automobilu. Žijte ekologicky v souladu s přírodou a v její těsné blízkosti.
Využijte možnosti navrhnout si byt přesně podle vašich přání. Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.

Celkem: 5 933 285,50 Kč
ID inzerátu: 7781849
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: IBbt9763
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Tomkova, Olomouc, Hejčín, okres Olomouc
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 4+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 93 m2
Obytná plocha: 93 m2
Užitná plocha: 93 m2
Plocha pozemku: 556 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 1. podlaží
Zařízení: možno zařídit
Výtah: ano
Voda: ano
Balkon: ano
Garáž: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí