nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 132 m2

Uhřice, okres Blansko

2 400 000 Kč

celkem , REZERVACE, Konečná cena, neplatíte provizi.

Jedná se o řadový vnitřní rodinný dům s budoucí dispozicí 4+1, částečně podsklepený, přízemní s obytným podkrovím. Na nemovitosti proběhla rekonstrukce, která zahrnovala: nové dispoziční uspořádání, částečně bylo vyzděno nové obvodové zdivo, udělané nové skladby podlah v přízemí a podkroví, osazeny nové výplně otvorů, střešní okna, garážová vrata, stropní trámy, byl proveden kompletně nový krov včetně nové nadezdívky a věnce, latí, fólie, klempířských prvků, krytiny střechy a hromosvodu. Dále byly provedeny hrubé rozvody elektřiny, odpadů, rozvodů vody a topení. V přízemí vystavěn nový komín s dostatečnou dimenzí. Přední část domu byla zateplena je a přichystaná na finální barvu.
Dům je nyní nachystaný na dokončení dle vlastních představ, je vydáno platné stavební povolení na stavbu, takže ze stavebními pracemi se může začít ihned.
Vytápění v domě je nachystané na ústřední s topnými tělesy. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, elektřinu, odpady jsou nyní svedeny do jímky. Současná podlahová plocha domu včetně příslušenství činí 132 m2. Budoucí podlahová plocha domu dle vydaného stavebního povolení včetně příslušenství činí 168 m2. Orientace obytných místností směřuje na východ a západ.
Rodinný dům je navržený jako tradiční (přední průčelí) s moderní přístavbou (část do zahrady). Před domem se nachází parkovací stání, dále je možné parkovat v průjezdu nemovitosti. Nemovitost může sloužit k rodinnému bydlení nebo také k rekreaci.
Energetická náročnost nemovitosti je třídy G.
Pozemek má obdélníkový tvar, je téměř rovinatý a poskytuje dostatek soukromí. Na pozemku se nachází zastřešené posezení, vzrostlé dva ořechy. Celková plocha pozemku činí 883 m2.

Obec Uhřice se nachází 14 km od města Boskovice a 4 km od města Jevíčka. Města nabízejí úplnou nabídku služeb. Samotná obec Uhřice nabízí obchod se smíšeným zbožím a obecní úřad. Škola a školka se nacházejí ve vedlejší obci Cetkovice vzdálené 2 km.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Celkem: 2 400 000 Kč
ID inzerátu: 7780648
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 154721RoV
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Uhřice, okres Blansko
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: rozestavěná nemovitost
Plocha: 132 m2
Obytná plocha: 132 m2
Užitná plocha: 132 m2
Zastavěná plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 883 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Voda: ano
Zahrada: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí