nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 222 m2

, Rostěnice-Zvonovice, Rostěnice, okres Vyškov

5 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům se zahradou v obci Rostěnice-Zvonovice o užitné ploše 222m2 + garáž, lodžie a balkon. Řadový rodinný dům stojí v klidné ulici a přesto nedaleko centra obce. Nemovitost má dvě nadzemní podlaží a jedno podzemní. Viz půdorysy. Celková plocha pozemků je 614m2.

Za domem je oplocený dvůr(45m2) a zahrada(235m2) s menší dvoupodlažní, podsklepenou stavbou. Zahradu uzavírá kryté stání, dostupné po obecním pozemku. Dále pak navazuje druhá, neoplocená část zahrady(178m2).

Dům je připojen na všechny inženýrské sítě vč. zásuvky na 380V a navíc má i vlastní studnu. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, ohřev vody pak plynovým ohřívačem Quadriga. Střecha je rovná a v roce 2009 prošla rekonstrukcí v podobě zateplení, položení nové krycí fólie a nových klempířských prvků. Okna a dveře jsou plastové z roku v 2010 s výjimkou oken a dveří do dvora v 1.NP kde jsou původní dřevěná. V roce 2011 byla zrekonstruována koupelna. Elektroinstalace je původní, měděná a po domě rozvedena v ochranných trubicích (husích krcích).

V kombinaci řadové zástavby orientované na jih, plastových oken, zateplené střechy a vlastní studny, nabízí dům výborný poměr velikost / energetická náročnost. Průkaz energetické náročnosti zatím nebyl dodán, proto do jeho vyhotovení a doplnění uvádíme v souladu s legislativou energetickou třídu “G”.

Rostěnice-Zvonovice jsou jednou z nejstarších obcí v okrese Vyškov. Hlavní výhodou je zde kombinace klidu a dostupnosti. Nájezd na dálnici D1 je od domu vzdálen cca 5min jízdy, na dálnici D46 cca 8min. Centrum města Vyškov 9min, Rousínov 10min a dálniční sjezd na centrum Brna 16min.

V případě zájmu mě kontaktujte na níže uvedeném čísle. Případně Vám můžeme zajistit i ověřené financování. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 5 000 000 Kč
ID inzerátu: 7769104
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Číslo zakázky: 16234
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: , Rostěnice-Zvonovice, Rostěnice, okres Vyškov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 222 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 1. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Řadový

Kontakt na prodejce nemovitostí