nezadáno
ne

Prodej bytu 2+1

Tábor, okres Tábor

2 590 000 Kč

celkem , Cena se může změnit.

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Dovolujeme si Vám nabídnout útulný byt o dispozici 2+1 v Husinecké ulici v Táboře.
Byt se nachází ve 2. patře zděného bytového domu a má výměru podlahové plochy 56 m2.
Obytné prostory bytu sestávají z kuchyně orientované na západ a z obývacího pokoje a ložnice, které směřují na východ. Byt je průběžně udržován v dobrém stavu a je tak možné se okamžitě nastěhovat. Poslední úpravou prošla koupelna a samostatné WC. Z obývacího pokoje je přístupný balkon. K bytu dále patří sklep a sklepní kóje umístěné v suterénu domu.
Mezi výhody bytu patří vnitřní uspořádání bytu, parketová podlaha, snadná dopravní obslužnost, parkování před domem, skladovací prostory, klidná lokalita nedaleko centra města dostupná pěšky i MHD, blízko je autobusové i vlakové nádraží. Nedaleko se rovněž nachází obchodní zóna, která je v docházkové vzdálenosti a rekreační prostor podél řeky Lužnice vhodný k procházkám a sportu.
Město Tábor nabízí plnou občanskou vybavenost - úřady, nemocnice, školy a školky, restaurace a kompletní síť obchodů a služeb.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 518 000,- Kč a měsíční splátkou 7 648,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 2 590 000 Kč
ID inzerátu: 7756134
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 187046
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Tábor, okres Tábor
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Podlaží: 2. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední dálkové

Kontakt na prodejce nemovitostí