nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 73 m2

Liberec, Liberec VIII-Dolní Hanychov, okres Liberec

5 832 396 Kč

celkem

V rámci developerského projektu Byty Ještěd byla zahájena výstava a prodej 3 bytových dům v jedinečné lokalitě pod Ještědem. Celkem bude ve třech 5-ti podlažních objektech 48 bytových jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk. V bytovém domě C jsou v přízemí (1.NP) a v 5.NP tři byty, od 2. NP po 4.NP jsou na každém patře umístěny 4 byty, výměry bytů jsou od cca 34-83 m2.

K bytu náleží zahrada o velikosti 344 m2. Pozemek bude oplocen, zatravněn a bude mít zpevněnou plochu pro terasu. Ke každému bytu přináleží sklepní kóje. Parkovací stání je umístěno přímo u domu a je povinně k zakoupení ke každému bytu. Cena parkovacího stání je 150.000,-Kč a není zahrnuto v kupní ceně bytu.

Obvodové zdivo bytových domů je zhotoveno z cihel Porotherm 30, fasádní zdivo je zatepleno tl. 140 mm a vnitřní zdivo je také z Porothermu. Stěny v bytových jednotkách mají jednovrstvou sádrovou omítku.
Okna a balkonové dveře jsou z 5-ti komorových profilů s izolačními trojskly. V bytových jednotkách jsou vinylové podlahy, v koupelnách je protiskluzová dlažba s možnosti podlahového vytápění. Vnitřní dveře jsou dřevěné s výškou zárubně 2100 mm. Investor projektu klade velký důraz na kvalitní provedení izolací a protihlukových opatření.

Celkem: 5 832 396 Kč
ID inzerátu: 7753671
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Číslo zakázky: DPLHC02
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Liberec, Liberec VIII-Dolní Hanychov, okres Liberec
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Plocha: 73 m2
Obytná plocha: 73 m2
Užitná plocha: 75 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: přízemí
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Výtah: ano
Voda: ano
Internet: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí