nezadáno
ne

Prodej bytu 3+1

Šatov, okres Znojmo

1 790 000 Kč

celkem

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Nabízíme prodej bytu 3+1, který je ve druhém patře bytového domu. V bytě se nachází vstupní chodba, tři pokoje, kuchyně, koupelna a samostatná toaleta. Jeden z pokojů je průchozí, přes který je přístup do kuchyně. Další dva pokoje mohou být mezi sebou průchozí, ale mají i samostatný vstup. Byt prošel rekonstrukcí - nová plastová okna, podlahy, koupelna a kuchyňská linka. U bytového domu je posezení, dostatek prostoru pro děti, menší zahrádku a na parkování auta.
Nedaleko domu je autobusová zastávka. Veškerá občanská vybavenost se nachází v 15 km vzdáleném městě Znojmo.
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, který vám zdarma vyřídíme za velmi výhodných podmínek. Domluvte si svoji prohlídku u makléře, který Vám rád řekne podrobnější informace k nemovitosti

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 378 000,- Kč a měsíční splátkou 5 581,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 1 790 000 Kč
ID inzerátu: 7744588
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 185658
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Šatov, okres Znojmo
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Typ domu: Jednopatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí