nezadáno
ne

Prodej, rodinný dům, Nový Berštejn, 243 m2

Dubá, Nový Berštejn, okres Česká Lípa

Inzerát je starší než 6 měsíců!

9 900 000 Kč

celkem

REALDOMUS zprostředkuje prodej novostavby roubeného rodinného domu s jedinečnými rozsáhlými pískovcovými sklepy v překrásné přírodní lokalitě v obci Nový Berštejn, na rozhraní chráněných krajinných oblastí Kokořínsko a Dubské Švýcarsko, jen 10 km od Máchova jezera a 60 km od Prahy.

Přízemí domu je tvořeno velkou obytnou kuchyní, 2 šatnami, prádelnou se sprchovým koutem a samostatnou toaletou. Na obytnou kuchyni navazuje zimní zahrada užívaná v současné době jako jídelna. Prostor přízemí domu je pak velkoryse rozšířen obývacím pokojem o podlahové ploše 80 m2, navazujícím na zimní zahradu. Obývací pokoj je vybudován ve vstupním portálu do rozlehlých pískovcových sklepů. Z obývacího pokoje pak lze vstoupit do zbývající části pískovcových sklepů bývalého pivovaru o rozloze 2.000 m3, se dvěma prameny pitné vody. Sklepní prostory vznikaly od roku 1892 a skládají se z velkého sklepa, propojovací části, oddělených dalších tří menších prostor a sklepní věže, která má výšku 12m a je kryta klenutým cihlovým stropem.

V 1. patře, podkroví, jsou umístěny 4 ložnice a koupelna.

Objekt se nachází v podzámčí zámku, který dnes slouží jako hotelový resort Zámek Nový Bernštejn.

K vybavení domu patří dřevěné plovoucí podlahy, velkoformátová dlažba a obklady, dřevěná okna, plně vybavená kvalitní kuchyně s 10 cm silnou žulovou pracovní deskou, žulovým dřezem, americkým sporákem a vestavnými spotřebiči Miele, podlahové vytápění, tepelné čerpadlo voda-voda, dostatek úložných prostor, vlastní studna, čistička odpadních vod. Zimní zahrada se otevírá do zahrady s venkovním posezením a sklípkem s toaletou. Součástí objektu je také nedokončená stavba objektu stodoly (garáže) na přilehlém pozemku, který je rovněž předmětem prodeje.

Nejen kvalita vybavovacích předmětů, ale zejména naprosto unikátní stavební propojení klasické roubené stavby s obývacím pokojem doslova vytesaným v pískovcové jeskyni, funkčně spojené s domem, činí z tohoto roubeného domu naprosto unikátní nemovitost pro náročné klienty.

Součástí objektu je sousedící pozemek o výměře 190 m2 s pozůstatky (obvodové zdi z pískovce) původní stodoly. Pro tento objekt je vypracován projekt přestavby na rodinný dům. Pro stavbu bylo vydáno stavební povolení.

Doporučujeme prohlídku.
!!! Prohlídku je nutné sjednat s makléřem !!! Individuální prohlídky nebudou umožněny !!! Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (vyhláška 78/2013 Sb).

Celkem: 9 900 000 Kč
ID inzerátu: 7739449
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0440
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Dubá, Nový Berštejn, okres Česká Lípa
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 243 m2
Zastavěná plocha: 125 m2
Typ budovy: dřevostavba
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí