nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 164 m2

Luční, Lanžhot, okres Břeclav

3 999 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi stavební prostor, uprostřed velmi krásné a žádané lokality města Lanžhot. V současné době je na pozemku stolárna. Nemovitost je napojena na vodovod, elektřinu a odpad. Velkou výhodou je, že parcela je vedena jako stavební, takže se nabízí možnost současnou stavbu odstranit, případně jen částečně a zachovat obvodové zdi, a vystavět zde rodinný dům, bez zdlouhavého běhání po úřadech ohledně stavebního povolení. Ale také je zde možnost výhodné investice, kdy lze budovu pronajímat např. jako sklady, drobnou výrobu atd.
Lanžhot je město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 7 km jihovýchodně od Břeclavi, na trojmezí Česka s Rakouskem a Slovenskem. Je nejjižněji položeným moravským městem. Žije zde 3608 obyvatel. Leží na říčce Kyjovce na okraji nivy řeky Moravy. Městem se stal 27. června 2001. Na jeho území se nachází dálniční a železniční přechod na Slovensko na trase Brno – Bratislava.
V případě zájmu vás rádi provedeme nezávaznou prohlídkou, zodpovíme veškeré vaše doplňující otázky, a zajistíme velmi výhodné financování s úrokovou sazbou 5,49%. Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a naše společnost je zprostředkovává, co by data informačního charakteru. RK uvádí, že průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.148/2007 Sb..

Celkem: 3 999 000 Kč
ID inzerátu: 7727523
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Luční, Lanžhot, okres Břeclav
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 164 m2
Užitná: 28 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 5. podlaží
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí