nezadáno
ne

Prodej bytu 2+1, 92 m2

Kabátníkova, Brno, Ponava

5 690 000 Kč

celkem

V exkluzívním zastoupení majitele nabízíme tento krásný a prostorný byt 2+1 v komfortním bytovém domě v klidné slepé ulici v Brně – Králově poli.
Byt s vysokými stropy o celkové ploše 91m2 se nachází ve 2.nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Světlé a vzdušné pokoje s parketovou podlahou jsou téměř čtvercového půdorysu a jsou propojeny širokými dvoukřídlými dveřmi. Koupelna, samostatná toaleta a komora jsou přístupné z prostorné chodby. Vytápění bytu a ohřev vody jsou po rekonstrukci lokální elektrické. Taktéž elektroinstalace celého bytu je nově po rekonstrukci s dvoutarifní nízkou sazbou. K bytu patří také velký, dobře přístupný sklep.
Bytový dům je zrekonstruovaný a pečlivě udržovaný. Velkým plusem je příjemná soukromá relaxační zahrada ve vnitrobloku s velkou krytou stodolou upravenou pro zabavení dětí a soukromé, nebo sousedské společenské akce.
Dům se nachází ve skvělé lokalitě. V bezprostředním okolí domu je klid s více místy městské zeleně, zároveň je však v docházkové vzdálenosti veškerá občanská vybavenost a MHD (tram.1, 2, 4, 6, 8 a 12). Dojezdová vzdálenost do centra města je 7minut.
Pro další informace nebo prohlídku kontaktujte makléře.

Celkem: 5 690 000 Kč
ID inzerátu: 7724286
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Kabátníkova, Brno, Ponava
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 92 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 3. podlaží
Typ vytápění: Lokální elektrické
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí