nezadáno
ne

Prodej bytu 1+kk, 52 m2

Úvoz, Brno, Staré Brno

4 450 000 Kč

celkem , + 3,5% provize RK

Prodej bytu (č.18) s podlahovou plochou 52,6m2, s dispozičním řešením 1+kk umístěný ve 4.NP bytového domu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem, toaleta s umývátkem je samostatná. Byt je nově rekonstruován (nová EURO okna, obložkové dveře, bezpečnostní dveře, parkety, nové obklady, dlažby a zařizovací předměty). Součástí vybavení je kuchyňská linka se spotřebiči. Obývací pokoj 45 m2 s odděleným kuchyňským koutem je orientován do ulice Údolní (SV).

Bytový dům, ve kterém je výše popisovaný byt umístěn, byl původně postaven jako řadová pětipodlažní stavba. Před deseti lety dům i byty prošly kompletní rekonstrukcí (stoupací vedení vody a plynu, odpady, nová EURO okna, dveře). Před pěti lety byla vybudována nadstavba 6. a 7. podlaží s ateliéry 2+kk a byty 3+kk. Následně došlo k zateplení domu s novou fasádou, který je nyní v energetické třídě C. Třicet bytových jednotek doplňují tři garáže a tři nebytové jednotky v 1.PP domu.

Měsíční náklady na bydlení včetně FO činí 1892 Kč + el. energie.

V domě se nabízí k prodeji 22 bytových jednotek (1+kk - 4+kk).Více podrobnějších informací k ostatním nabízeným jednotkám naleznete na našich webových stránkách v kategorii developerských projektů. Možnost koupit sklep v 1.PP.

Celkem: 4 450 000 Kč
ID inzerátu: 7713377
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 18255
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Úvoz, Brno, Staré Brno
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 1+kk
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Obytná plocha: 52 m2
Užitná plocha: 52 m2
Zastavěná plocha: 52 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 7
Podlaží: 4. podlaží
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí