nezadáno
ne

Prodej bytu 2+kk, 93 m2

Úvoz, Brno, Staré Brno

6 700 000 Kč

celkem , + 3,5% provize RK

Prodej bytu (č.6) s podlahovou plochou 65,6m2 + 4 m2 balkon + 23 m2 terasa, s dispozičním řešením 2+kk umístěný v 1.NP bytového domu. Koupelna je společná s toaletou, vybavená sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem. Byt je nově rekonstruován (nová EURO okna, obložkové dveře, bezpečnostní dveře, nové obklady, dlažby, podlahy a zařizovací předměty). Součástí vybavení je kuchyňská linka se spotřebiči. Obývací pokoj 39 m2 s odděleným kuchyňským koutem a halou je orientován do ulice Trýbové. Z obývacího pokoje je po schodech přístup na terasu v 1.PP. Z ložnice je přístupný balkon.

Bytový dům, ve kterém je výše popisovaný byt umístěn, byl původně postaven jako řadová pětipodlažní stavba. Před deseti lety dům i byty prošly kompletní rekonstrukcí (stoupací vedení vody a plynu, odpady, nová EURO okna, dveře). Před pěti lety byla vybudována nadstavba 6. a 7. podlaží s ateliéry 2+kk a byty 3+kk. Následně došlo k zateplení domu s novou fasádou, který je nyní v energetické třídě C. Třicet bytových jednotek doplňují tři garáže a tři nebytové jednotky v 1.PP domu.

Měsíční náklady na bydlení včetně FO činí 2 404 Kč + el. energie.

V domě se nabízí k prodeji 22 bytových jednotek (1+kk - 4+kk).Více podrobnějších informací k ostatním nabízeným jednotkám naleznete na našich webových stránkách v kategorii developerských projektů.

Celkem: 6 700 000 Kč
ID inzerátu: 7713370
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 18272
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Úvoz, Brno, Staré Brno
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Obytná plocha: 66 m2
Užitná plocha: 93 m2
Zastavěná plocha: 66 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 7
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Terasa: ano
Balkon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí