nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 108 m2

Úvoz, Brno, Staré Brno

5 900 000 Kč

celkem , + 3,5% provize RK

Prodej bytu (č. 2) s dispozičním řešením 3+kk, podlahovou plochou 71,5m2 + 37m2 terasa umístěného v 1.PP bytového domu. Z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a halou (33 m2) je vstup na terasu (37m2). Toaleta je samostatná. Byt je nově rekonstruován (nová EURO okna, obložkové dveře, bezpečnostní dveře, plovoucí podlahy, nové obklady, dlažby a zařizovací předměty). Součástí vybavení není kuchyňská linka, pouze příprava na její instalaci. Orientace bytu je do ulice Trýbové (JZ)

Bytový dům ve kterém je výše popisovaný byt umístěn byl původně postaven jako řadová pětipodlažní stavba. Před deseti lety dům i byty prošly kompletní rekonstrukcí (stoupací vedení vody a plynu, odpady, nová EURO okna, dveře). Před pěti lety byla vybudována nadstavba 6. a 7. podlaží s ateliéry 2+kk a byty 3+kk. Následně došlo k zateplení domu s novou fasádou, který je nyní v energetické třídě C. Třicet bytových jednotek doplňují tři garáže a tři nebytové jednotky v 1.PP domu. Možnost koupě sklepa v 1.PP domu.

Měsíční náklady na bydlení včetně FO činí 2 638 Kč + el. energie.

V domě se nabízí k prodeji 22 bytových jednotek (1+kk - 4+kk). Více podrobnějších informací k ostatním nabízeným jednotkám naleznete na našich webových stránkách v kategorii developerských projektů.

Celkem: 5 900 000 Kč
ID inzerátu: 7713361
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 18254
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Úvoz, Brno, Staré Brno
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Obytná plocha: 72 m2
Užitná plocha: 108 m2
Zastavěná plocha: 72 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 7
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Terasa: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí