nezadáno
ne

Prodej bytu 4+kk, 144 m2

Chvalovka, Brno, Bystrc

7 714 000 Kč

celkem

K prodeji nabízíme byt 4+kk ve výstavbě o celkové podlahové ploše 90,5 m2 s terasami o celkové ploše 53,9 m2 nacházející se v 5.NP pětipodlažního cihlového domu nově budované lokality v Brně na rozhraní katastrálních území Bystrc a Žebětín. Termín dokončení domu je stanoven na květen 2021.

Vstup je ze společné chodby do předsíně, ze které jsou přístupné všechny místnosti v bytě - obytný prostor 33 m2 s kuchyňským koutem, ložnice 15 m2, pokoje 8,8 a 8,7 m2, koupelna s vanou, dvěma umyvadly, WC a místem na pračku a samostatné WC. Terasy jsou přístupné z obytného prostoru i ložnice se západní orientací. Součástí kupní ceny je jedno garážové stání v domě. Přístup do domu i k bytu je bezbariérový, výtah zajíždí také do suterénu s garážovými stáními.

Byt je nabízen jako nezařízený, vybavený jen zařizovacími předměty koupelny a WC. Je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady).

Po kolaudaci bude byt převeden do vlastnictví klienta s podílem na společných částech domu, zastavěném pozemku a pozemku vnitrobloku, na úhradu části kupní ceny je možné použít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření a byt použít jako zástavu.

V Bystrci je výborná občanská vybavenost - základní školy, gymnázium, zdravotní střediska i jednotliví lékaři, obchody, v blízkosti domu se nachází Albert, mateřská škola, pizzerie, dětské skupiny, jezdecký klub, apod. Výhled k žebětínskému rybníku.

Více informací v developerských projektech na našich stránkách.

Celkem: 7 714 000 Kč
ID inzerátu: 7701839
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 18259
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Chvalovka, Brno, Bystrc
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 4+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Obytná plocha: 90 m2
Užitná plocha: 144 m2
Zastavěná plocha: 90 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 5. podlaží
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Terasa: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí