nezadáno
ne

Prodej bytu 2+kk, 57 m2

Chvalovka, Brno, Bystrc

3 892 000 Kč

celkem

K prodeji nabízíme byt 2+kk ve výstavbě o celkové podlahové ploše 49,4 m2 s lodžií 8,2 m2 nacházející se ve 2.NP pětipodlažního cihlového domu nově budované lokality v Brně na rozhraní katastrálních území Bystrc a Žebětín. Termín dokončení domu je stanoven na květen 2021.

Vstup je ze společné chodby do předsíně, ze které jsou přístupné všechny místnosti v bytě - obytný prostor 23,7 m2 s kuchyňským koutem, ložnice 12,3 m2, koupelna s vanou, umyvadlem a místem na pračku a samostatné WC. Lodžie je přístupná z obou pokojů. Přístup do domu i k bytu je bezbariérový, výtah zajíždí také do suterénu s garážovými stáními.

Byt je nabízen jako nezařízený, vybavený jen zařizovacími předměty koupelny a WC. Je možné zvolit materiály pro dokončení (podlahy, dveře, obklady).

Po kolaudaci bude byt převeden do vlastnictví klienta s podílem na společných částech domu, zastavěném pozemku a pozemku vnitrobloku, na úhradu části kupní ceny je možné použít hypotéční úvěr či úvěr ze stavebního spoření a byt použít jako zástavu.

V Bystrci je výborná občanská vybavenost - základní školy, gymnázium, zdravotní střediska i jednotliví lékaři, obchody, v blízkosti domu se nachází Albert, mateřská škola, pizzerie, dětské skupiny, jezdecký klub, apod.

Více informací v developerských projektech na našich stránkách.

Celkem: 3 892 000 Kč
ID inzerátu: 7701835
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 18257
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Chvalovka, Brno, Bystrc
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Obytná plocha: 49 m2
Užitná plocha: 57 m2
Zastavěná plocha: 49 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 2. podlaží
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Vícepatrový
Lodžie: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí