nezadáno
ne

Prodej bytu 1+kk, 45 m2

Hartmanice, okres Klatovy

1 363 550 Kč

celkem

Exkluzivní nabídka apartmánu na horách v kompletně zrekonstruovaném domě se zahradou v rámci menšího developerského projektu Hartmanice na Šumavě.

Apartmán o podlahové ploše 30,4 m2 je situován v přízemí domu s přístupem přes vlastní terasu 15,4 m2. K bytu přísluší vyhrazené parkovací stání a kóje 2,1 m2, kde můžete bezpečně uložit lyže, kola a další nezbytnosti, které se budou pro pobyt na horách hodit. Pro všechny vlastníky jednotek je ke společnému užívání společenská místnost/klubovna s přístupem ze zahrady, prádelna a další společné prostory. Více informací na www.BYTY-HARTMANICE.cz

Výjimečná lokalita s krásnou přírodou na hranici NP Šumava. Apartmán je vhodný jak k trvalému bydlení, tak k investici na pronájem, či jako víkendový byt pro pobyt na horách.

Uvedená cena je Shell & Core (hrubá stavba, varianta bílá). Apartmán si tedy můžete buď dokončit sami nebo využít nabídky developera k dokončení na klíč dle vámi zadaných kritérií s možností výběru použitých materiálů, barev aj. – cena dokončení na klíč od developera cca 180 tis. Kč (podlaha, obklady, dlažba, sanita, bojler, topení + kuchyňská linka není zahrnuta v ceně dokončení). Mezi fotografiemi jsou použity také vizualizace možného budoucího stavu a foto vzorového apartmánu.

V Hartmanicích je veškerá občanská vybavenost a mají co nabídnout příznivcům zimních sportů, cykloturistům, turistům, i těm, kteří si zamilovali pohled na svět ze hřbetu koně. Přímo v obci se nachází lyžařský areál s vrcholem na hoře Hamižná. Obcí vede hned několik cyklotras, běžeckých tras a dvě větve hipostezek. V letních měsících je možné se osvěžit v několik desítek metrů vzdáleném koupališti nebo v aquaparku v Sušici, či potrápit tělo na přilehlém víceúčelovém sportovišti. Nedaleko se nachází sportovní střediska v Kašperských Horách a Železné Rudě. Za zmínku stojí jistě také hrady Rábí a tajemný Kašperk.

Projekt nabídne celkem 10 různě velkých apartmánů v citlivě zrekonstruovaném historickém domě. Využití moderních technologií umožnilo unikátní skloubení elegance počátku dvacátého století a komfortu současnosti. Omezený rozsah nabídky je zárukou domáckého prostředí a poklidné atmosféry, která přispěje ke zdárné relaxaci, ať již hodláte své volné chvíle strávit aktivně či lenošením.

Pro bližší informace nebo o termín prohlídky kontaktuje makléře. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (vyhláška 148/2007 Sb).

Celkem: 1 363 550 Kč
ID inzerátu: 7700933
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0279
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Hartmanice, okres Klatovy
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 1+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 45 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Lokální elektrické
Rok rekonstrukce: 2020
Terasa: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí