nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+1, 86 m2

Skrétova, Plzeň, Jižní Předměstí, okres Plzeň-město

12 900 Kč

měsíčně , poplatky: 3.025,- Kč /měsíc/osoba (v případě další osoby +500,- Kč/osoba/měsíc) + elektřin a plyn, b

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt s dispozicí 2+1, situovaný ve 3. NP rekonstruovaného činžovního domu s výtahem ve Skrétově ulici. Byt o celkové výměře 86 m2 je členěný na předsíň, samostatnou kuchyni, která je zařízena kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (sklokeramická varná deska, digestoř, lednice, mrazák, myčka na nádobí, elektrická a mikrovlnná trouba). Z kuchyně vstoupíte do velmi prostorného a světlého obývacího pokoje, který je dále průchozí do ložnice s praktickou šatnou. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, velkým zrcadlem a přípojkou na pračku. Samostatné WC. Vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel. Internet a kabelovou TV je možné sjednat přes společnost UPC. Možnost pronájmu parkovacího stání v zakladači ve dvorní části sousedního domu. Doporučujeme vzhledem k velmi dobré poloze v centru města, výborné dostupnosti MHD a veškeré občanské vybavenosti v okolí.
poplatky: 3.025,- Kč /měsíc/osoba (v případě další osoby +500,- Kč/osoba/měsíc) + elektřin a plyn

We offer for rent a very nice apartment with a layout of 2+1, it's located on the 3rd floor of a reconstructed building with a lift in Skrétova Street. The apartment with a total area of 86 sq.m consists of an entrance hall, a separate kitchen equipped with a kitchen unit with built-in appliances (cooker, hood, fridge and freezer, dishwasher, electric and microwave oven). From the kitchen you can enter the bathroom and a living room. The bathroom is equipped with a bathtub, washbasin, big mirror, and place for a washing machine. The toilet is separated. The living room is light and very spacious. From the living room you can get into the bedroom with cloakroom. Heating and hot water are provided by a combined gas boiler. Internet and cable TV is possible to be arranged from UPC provider. Possibility to rent a parking space in a stacker in the courtyard of the neighboring house. We recommended especially for its very good location in the city center, excellent availability of public transportation (just a short walk from "Masarykovo náměstí" tram stop - tram No.4, and from trolleybus stopsTylova a Koperníkova) and full amenities in the area.
+ 3.025,- CZK as payment for services (water supply, garbage, etc.) plus 500 CZK more per every other person + deposit for electricity and gas

Celkem: 12 900 Kč
Poznámka k ceně: poplatky: 3.025,- kč /měsíc/osoba (v případě další osoby +500,- kč/osoba/měsíc) + elektřin a plyn, b
ID inzerátu: 7694819
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Skrétova, Plzeň, Jižní Předměstí, okres Plzeň-město
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 2+1, Do 15000 Kč
Energetický štítek: E
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná plocha: 86 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 4. podlaží
Rok rekonstrukce: 2008
Výtah: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí