nezadáno
ne

Prodej vily, 695 m2

Sadová, Pardubice, Nemošice, okres Pardubice

6 490 000 Kč

celkem

Dovoluji si Vám nabídnout komfortní, příjemný, nadstandardně vybavený, nízkoenergetický dům o dispozici 4 + KK o užitné ploše 119 m2 na pozemku o výměře 695 m2 v Pardubicích, městské části Nemošice. 3D prohlídka- https://my.matterport.com/show/?m=vSuYovpvUpy

Kolaudace proběhla počátkem roku 2011.
V přízemí rodinného domu se nachází velkorysý multifunkční prosvětlený prostor s ergonomicky řešeným kuchyňským koutem. Tato společenská zóna Vám zajistí dostatek místa na všechny společné aktivity od rodinného oběda, společenských her s dětmi či přáteli po party s hudbou a tancem. U kuchyně nechybí spíž a ihned za vchodovými dveřmi naleznete prakticky umístěné WC, což oceníte, když budete často trávit svůj volný čas na zahradě.
V prvním patře se nachází tři samostatné pokoje poskytující dostatek klidu a soukromí na odpočinek, studium i práci, koupena a další WC s technickou místností. Na chodbě naleznete velký úložný prostor šaty i jiné věci v třímetrové vestavné skříni, nábytkem je také vybavena koupelna i obě WC.
Téměř pasivní dům v energetické třídě A s měsíčními náklady pod 2 500,- Kč je vybaven rekuperací se zemním kolektorem přivádějící do domu stále čerstvý vzduch bez ztrát tepla, či naopak přehřívání domu během letních dní. Dále je dům vybaven termoizolačními a protihlukovými okny s trojskly, venkovními i vnitřními žaluziemi, podlahovým topením po celé ploše, kondenzačním plynovým kotlem, komínem s přípravou na krbová kamna. Také silikonová samočistící fasáda, titan-zinková střecha a pozinkovaný plot s pojezdovou bránou na dálkové ovládání zajišťují dlouhodobě téměř bezúdržbový a minimálně nákladný provoz domu. Dům je posteven z Ytongu.
Na zahradě naleznete studnu, okrasnou zeleň i ovocné stromy a keře včetně nádherné velké třešně, která Vám v létě poskytne kromě skvělého ovoce i příjemný stín a chládek. V podsklepené zahradní chatce, kolárně v domě přístupné zvenku a v dalších prostorách uskladníte vše od sportovního vybavení po zahradnické náčiní. Parkovací stání pro dvě auta. Okolí domu klidné, příjemné, příroda hned za rohem i místní hřebčín poskytují nezaměnitelnou atmosféru venkova na okraji krajského města. Pokud Vás dům zaujal, neváhejte mě kontaktovat, ráda se s Vámi setkám na osobní prohlídce.

Celkem: 6 490 000 Kč
ID inzerátu: 7687386
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Sadová, Pardubice, Nemošice, okres Pardubice
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: A
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 695 m2
Užitná plocha: 119 m2
Zastavěná plocha: 75 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Rok výstavby: 2011

Kontakt na prodejce nemovitostí