nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 258 m2

Josefská, Moravská Třebová, Předměstí, okres Svitavy

3 555 000 Kč

celkem , + provize RK + daň z nabytí

Nabízíme k prodeji rodinný dům, investiční příležitost, která se nachází ve staré řadové zástavbě obce Moravská Třebová, na ulici Josefská. Dům byl postaven v 60tých letech minulého století na zastavěné ploše 107 m2. Dům je částečně podsklepený ze severní strany, má dvě nadzemní podlaží a podkroví. Na dům navazuje dvorní trakt o zastavěné ploše 109 m2, kde se nachází kolny, sklady, veranda a prádelna. Na části traktu se nachází terasa, přístupná z 2. NP z chodby.
Obvodové konstrukce z cihel 50 – 60 cm, stropy nad sklepem z cihelných kleneb do ocelových traverz, nad 1. a 2. NP jsou z dřevěných trámů, krov dřevěný, sedlová střecha bez valeb, krytina z eternitových šablon. Světlá výška 2,85 – 3 m, ve sklepě 1,85m. Dvorní trakt zděný, v zadní části dřevěný, pultová střecha se spádem do dvora. K domu patří také zahrada podél traktu a část za traktem. Rozšířený cíp zahrady a garáž není předmětem prodeje. Do 500m veškeré služby – bus, náměstí, obchodní centrum, školy a školky.
Aktuálně probíhá rozsáhlá rekonstrukce, která bude hotová v průběhu jara. Upravují se dispozice, nové rozvody vody a odpadů, nová elektřina, nové topení a rozvody tepla s radiátory, podlahy, koupelny, odvětrávání, oprava střechy, parapety, nátěry dřevěných oken. Dům bude připraven na tři bytové jednotky, v 1NP 3+kk, v 2NP 1+kk a 2+kk. K tomu příslušenství ve formě chodby, terasy, sklepa, zahrady a zadního traktu s rozsáhlými prostory. Dům bude mít vyvedené veškeré potřebné sítě i půdu a upravené dispozice, aby v případě zájmu bylo možné dodělat další dva půdní byty. Také v zadním traktu s ohledem na konstrukci z cihel, lze udělat další byt/dílnu/posezení. Co nebude nové, je střecha, která byla opravena a je v uspokojivém stavu a je vhodné ji v budoucnu udělat ve spojení s půdními byty, dále fasáda a okna, dřevěná dvojitá, ve slušném stavu. Vnitřky budou hotové a bytové jednotky vhodné na okamžitý pronájem. Poměr ceny nemovitosti s výnosem z pronájmu je v těchto menších městech zajímavý. Poptávka je stálá, v případě zájmu lze pronájem kompletně zařídit a servisovat.
Aktuální foto z výstavby bude průběžně k dispozici. V případě dalších dotazů nebo informací ohledně výstavby, financování, stavu, možnosti pronájmů a výnosů, nás neváhejte kontaktovat.

Celkem: 3 555 000 Kč
ID inzerátu: 7671366
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Josefská, Moravská Třebová, Předměstí, okres Svitavy
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná plocha: 258 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Umístění objektu: Řadový
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí