nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 98 m2

Staré Hodějovice, okres České Budějovice

6 499 000 Kč

celkem , Jedná se o novostavbu. Daň z nabytí nem. věci 4% hradí kupující pouze z okolního

Nabízíme Vám prodej novostavby rodinného domu v obci Staré Hodějovice, ul. Pod Poustevníkem - cca 3 km jihovýchodně od Č. Budějovic (linka MHD č. 11).

Dům byl dokončen a zkolaudován na jaře roku 2019 a poskytuje tak novému majiteli všechny záruky stavební firmy. Energetická třída "B" splňuje standard, na který jste dnes u novostaveb zvyklí - náklady na vytápění činí ročně cca 18 000,- Kč. Dům vytápí plynový kotel (ten také zajišťuje ohřev vody) a v obývacím pokoji je technická příprava pro krb.

Dispoziční členění si můžete prohlédnout ve videoprohlídce nebo ve fotogalerii, kde se nachází půdorys (3D přehledný půdorys bude dodán). Středem domu prochází chodba, ze které se dostanete do všech místností. Obývací pokoj je prakticky spojen s kuchyní - ta je plně vybavena a disponuje i spižírnou. Z obývacího pokoje se francouzským oknem dostanete na terasu - tu je možné spolu s okolním terénem domu už jen dokončit dle svých představ. Dále z chodby vstupujete do tří samostatných neprůchozích pokojů, koupelny (sprchový kout i vana), samostatné toalety, vstupní předsíně a technické místnosti, kde se nachází i druhá toaleta a boční vstup do domu.

Pochozí půda poskytne další možnosti úložných prostor. Podlahy pokrývá dlažba anebo lepený vinyl.

Lokalita ulice Pod Poustevníkem se nyní velmi rychle rozvíjí novou výstavbou - vznikla zde úplně nová čtvrť rodinných a řadových domů. Díky MHD máte v rámci Č. Budějovic kompletní občanskou vybavenost v dosahu. V budoucnu pak oceníte i možnost rychlého napojení na dálniční městský obchvat automobilem - budete mít možnost se dostat na druhý konec města během několika minut, a to i v dopravní špičce. Dům leží na místě, ze kterého je vidět na Kleť, téměř celé České Budějovice i Hlubokou nad Vltavou.

Daň z nabytí nemovitých věcí ve výši 4% z kupní ceny hradíte pouze z hodnoty okolního pozemku domu.
K nahlédnutí Vám je kompletní stavebně-technická dokumentace domu. Pomůžeme Vám sjednat financování koupě tohoto domu. Před prohlídkou Vám zodpovíme dotazy a zašleme detailní informace o domě. Neváhejte kontaktovat realitního makléře.

Celkem: 6 499 000 Kč
ID inzerátu: 7636199
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: J06433
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Staré Hodějovice, okres České Budějovice
Kategorie: Novostavby
Podkategorie: Rodinné domy, Domy
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 98 m2
Užitná plocha: 98 m2
Zastavěná plocha: 121 m2
Plocha pozemku: 626 m2
Typ budovy: cihlový
Podlaží: suterén
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Rok výstavby: 2019
Terasa: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Internet: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí