nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 863 m2

Ostrava, Kunčice, okres Ostrava-město

418 350 Kč

celkem

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! V zastoupení majitele nabízíme ke koupi rovinatou parcelu o výměře 863 m2 v Ostravě - Kunčicích.

Pozemek je oplocený, prosluněný a momentálně osazen ovocnými stromy. Velkou výhodou je vynikající dostupnost a strategická poloha.

Dle územního plánu je parcela vhodná jak pro rodinné domy, tak pro provoz služeb nerušící okolní zástavbu. Veřejné inženýrské sítě vodovodu, kanalizace, plynu a elektrické energie v dostupné vzdálenosti. Přístup po veřejné komunikaci.

Případné zajištění projekčních a inženýrských služeb včetně realizace stavby je samozřejmostí. Cestu k financování najdeme společně s hypotečním specialistou. Více informací ráda sdělím telefonicky nebo na osobní prohlídce, na kterou Vás srdečně zvu.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 83 670,- Kč a měsíční splátkou 1 338,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 418 350 Kč
ID inzerátu: 7627726
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 174824
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Ostrava, Kunčice, okres Ostrava-město
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Zastavěná plocha: 863 m2
Plocha pozemku: 863 m2
Druh kontraktu: výhradní

Kontakt na prodejce nemovitostí