nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+kk, 45 m2

Boháčova, Ostrava, Michálkovice, okres Ostrava-město

6 250 Kč

měsíčně , + služby 2400, kauce 8650, + adm. poplatek 3000

Pronájem bytové jednotky 0 + 2, ul. Boháčova 567/7, Ostrava-Michálkovice k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Jedná se o zcela nově kompletně zrekonstruovány byt ve zvýšeném přízemí cihlového domu, který je rovněž po revitalizaci -- plynofikace, revitalizace chodeb a vchodu. V kuchyni není kuch. linka, tu dodáme nebo je možnost mít vlastní, elektrický sporák. V celém bytě položena nová plovoucí podlaha. Prostorná kuchyně, koupelna se sprchovým koutem a WC. V předsíni nová plovoucí podlaha. Vytápění ústřední - plynové, včetně ohřevu vody. Byt má také nové rozvody elektroinstalace, nové omítky, vchodové dveře. Dům se nachází v blízkosti MHD, obchodu, lékaře ve velmi klidné lokalitě nedaleko centra města. Okolní domy na Štěpničkové, Pavelské a Boháčové ulici prošly rovněž kompletní revitalizací včetně plynofikace a zateplení, tudíž se jedná o velmi hezké místo k bydlení. Nízké náklady na bydlení i vytápění.
Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.

Celkem: 6 250 Kč
Poznámka k ceně: + služby 2400, kauce 8650, + adm. poplatek 3000
ID inzerátu: 7615131
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Boháčova, Ostrava, Michálkovice, okres Ostrava-město
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Do 10000 Kč, 2+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná plocha: 45 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální elektrické
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí