nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 657 m2

Ke Strážnici, Rudolfov, okres České Budějovice

2 200 000 Kč

celkem , Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej rovinatý stavební pozemek o výměře cca 657 m² - obec Rudolfov, oblast Na Sekeře, v dosahu MHD Českých Budějovic. Součástí "ZTV Na Sekeře" jsou inženýrské sítě a asfaltová komunikace s chodníky.

Územní plán nyní pozemky zahrnuje do oblasti SO.3.R - plochy obytné smíšené. Na pozemku se nachází kanalizační šachta a přípojka obecního vodovodu, dále "kaplička" pro připojení elektrické energie.

Poloha pozemku na okraji obce a s blízkostí lesa výborně kombinuje bydlení v dosahu krajského města a možností trávit volný čas v přírodě.
Občanská vybavenost samotného Rudolfova je pro rodinu s dětmi perfektní - mateřská i základní škola, sportoviště, hřiště, pošta, praktický a zubní lékař, autobusové linky i pravidelné linky MHD.

Na pozemku lze stavět po dodatečném povolení a kolaudaci příjezdové komunikace. V budoucnosti je však pozemek i okolí pro výstavbu kompletně připraven - podrobné informace ohledně možností výstavby, inženýrských sítí či územního plánu Vám poskytne makléř zakázky.

Doporučujeme navštívit místo. Pomůžeme Vám zajistit financování koupě.

Celkem: 2 200 000 Kč
ID inzerátu: 7613704
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: J06305
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Ke Strážnici, Rudolfov, okres České Budějovice
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha pozemku: 657 m2
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí