nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 150 m2

Radniční, Moravský Krumlov, Polánka, okres Znojmo

5 390 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Uvedená cena je včetně provize a kompletního právního servisu advokátní kanceláře. Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej zajímavého rodinného domu v klidné části Moravského Krumlova, Polánka. Jedná se dispozičně o příjemně řešený dům ve tvaru písmene L s orientací na jihovýchod - jih. Je postaven na zhruba čtvercovém pozemku a svým rozvržením nabízí ideální soukromí. Součástí nemovitosti je garáž, dále pak navazující přístavba s technickou místností. Tu je možno využít např. jako letní kuchyni, má své vlastní WC. Hlavní obytná část v obou křídlech domu je tvořena velkým obývacím pokojem s průchodem na terásku, navazující kuchyní a dalšími dvěma místnostmi. Ve střední části, tvořenou vstupní chodbou domu je dále sociální zařízení - WC a velká samostatná koupelna s vanou. Na pravou část domu pak navazuje technická místnost, kotelna a zahradní přístavba s vlastním přístupem z ulice, sloužící jako sklad. Pozemek je ohraničen zděnou zdí. Jeho úprava tvoří příjemný dvůr, výškově rozčleněn menšími terasami. Je zde možno umístit i bazén.
Příjezd k domu je po nově zrekonstruované asfaltové komunikaci v kombinaci se zámkovou dlažbou. Jedná se slepou ulici. Napojeno na veškeré IS. Rozvody elektřiny v mědi, voda+odpady plast. Okna plastová, podlahy betonová mazanina krytá PVC a plovoucími podlahami. Vytápění ústřední s vlastním plynovým kotlem. Nemovitost je ve výborném stavu k okamžitému bydlení. Šikovně řešená dispozice nabízí i spoustu úložných míst. Zobrazené vybavení domu zůstává k dispozici novému majiteli, případně dům může být vyklizen dle požadavků. Půdní prostor je volný. V hlavní části je možno vybudovat obytné podkroví, předschváleno i vlastníkem sousední nemovitosti. Doporučujeme osobní prohlídku.
Poloha Moravského Krumlova rovněž nabízí i dobrou dopravní návaznost na Brno, Znojmo či JE Dukovany.
Zajistíme nejvýhodnější financování u jakékoliv banky působící v ČR.
Z důvodu nepředložení aktuální PENB, uvádíme energetickou třídu G. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 5 390 000 Kč
ID inzerátu: 7597410
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 12033
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Radniční, Moravský Krumlov, Polánka, okres Znojmo
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 150 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Umístění objektu: Rohový
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí