nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 154 m2

Velký Bor, okres Klatovy

5 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stodolu s pozemkem o celkové výměře 8505 m2 v obci Slivonice. Bývalá stodola s typickou šikmou střechou, obdélníkového půdorysu i rozměrných bočních vrat je postavená na ploše 154 m² a prošla v předešlých letech rozsáhlou rekonstrukcí, která nemovitost připravila pro budoucí využití objektu. Zachováním původního rázu stodoly vznikl otevřený prostor, který nabízí budoucím majitelům variabilitu využití, ať už jako rodinné sídlo, případně komerční či smíšené využití.
Dům je uzavřen sedlovou střechou s dřevěným krovem. Vnitřní prostor stodoly nabízí budoucí rozdělení na přízemí a obytné podkroví nad ním.
V rámci stavebních úprav došlo k podříznutí a odvětrání celé stavby, kompletní renovaci krovu, položení nové střešní krytiny. V objektu je příprava na krb, kuchyň a toaletu, připravena elektřina, voda a odpad. Napojení na plyn je připraveno na hranici pozemku. Na rozsáhlém pozemku se nabízí možnost stavby rodinného domu, z toho důvodu je čistička odpadních vod vyvedená i skrze stodolu, aby bylo možné případné napojení dalšího objektu. Dále se na pozemku nachází sklep z původně stojící chalupy a studna. Celý pozemek je oplocený a kompletně vyčištěný bez stromů.
Nemovitost nabízí potenciál rodinného či rekreačního bydlení, případně spojeného s komerčním využitím, s velmi půvabnou venkovskou krajinou a výhledem na nedalekou Šumavu.

Celkem: 5 990 000 Kč
ID inzerátu: 7597290
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 2370
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Velký Bor, okres Klatovy
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 154 m2
Obytná: 154 m2
Užitná: 154 m2
Zastavěná: 154 m2
Pozemku: 8505 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: kamenný
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: přízemí
Voda: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí