nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1100 m2

Frýdlant nad Ostravicí, Nová Ves, okres Frýdek-Místek

1 950 000 Kč

celkem , včetně provize, DPH,právního servisu s advokátní

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji atraktivní slunný stavební pozemek o budoucí výměře cca 1100m2 (+ spoluvlastnický podíl na sjezdu)v klidné části obce Nová Ves u Frýdlantu nad Ostravicí.
Pozemek nabízí krásný výhled na okolní panoramata Beskyd a umožňuje dostatek soukromí s ohledem na jeho umístění 50m od cesty. Je rovinatý s celodenním osluněním a je možno jej napojit na veškeré IS včetně plynu a kanalizace,které jsou vedeny podél obecní komunikace. Příjezd k pozemku je zajištěn po obecní asfaltové celoročně udržované komunikaci a dále vlastním sjezdem, jež bude na základě PD i nyní před rozdělením pozemku schválen příslušnými orgány.
Pozemek je ideálně orientován vůči světovým stranám a je 2stran oplocen. Je bez jakýchkoliv VB ani jiné omezení,rovněž tak ani vzdušné vedení nn. Možnost okamžité výstavby RD.V sousedství moderní novostavby i původní zástavba. Poslední možnosti koupě ještě menší a fin.dostupné výměry, jinak v Nové Vsi již platí regulativ na min.výměru 1500m2.

Lokalita Nová Ves je velmi oblíbenou a žádanou lokalitou k příjemnému a zdravému bydlení bez inverze pod horami, nespočet sportovního využití a přesto s perfektní dostupností do města (F-M do 10min, Ostrava do 30min).Přímo v obci je ZŠ do 5.tř.,MŠ a jesle. V krátké dojezdové vzdálenosti jsou všechny služby, obchody a restaurace, zdravotní péče, ZŠ/gymnázium, sportovní areály, golfová hřiště, welness, lyžařské areály a koupaliště.
Vřele Vám tento pozemek pro Vaše rodinné bydlení doporučuji.Samozřejmostí je zprostředkování nejvýhodnějšího financování.

Pro bližší informace či prohlídku mne kdykoliv kontaktujte, i o víkendu.
GP nyní v realizaci.
2. část pozemku o výměře cca 900m2 v REZERVACI.

Celkem: 1 950 000 Kč
ID inzerátu: 7596641
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 14/4802
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Frýdlant nad Ostravicí, Nová Ves, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 1100 m2
Plocha pozemku: 1100 m2
Druh kontraktu: výhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí