nezadáno
ne

Prodej výrobních prostorů, 10839 m2

Mosty u Jablunkova, okres Frýdek-Místek

10 000 000 Kč

celkem , PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Rozjíždět dnes nové podnikání, bývá často velkým oříškem. Proč si to tedy nezjednodušit a nepřevzít již fungující a prosperující podnik?

Přesně k tomu vybízí tento areál pily v Mostech u Jablunkova. Poloha tohoto areálu je více než strategická, když vezmeme v úvahu, že pila stojí hned vedle vlakové stanice na hlavním koridoru mezi Českou a Slovenskou republikou – Košicko-bohumínské dráze. Dobrá dostupnost je také po silnici, kdy se v blízkosti nachází rychlostní komunikace. Samozřejmostí je i příjezd po obecní asfaltové cestě.

Na ploše 319 m2 se rozkládá hlavní výrobní hala, kde najdeme i kancelář pro administrativu a zázemí pro zaměstnance. Mezi další objekty areálu patří například silo nebo skladovací haly a prostory.

Součástí prodeje je i následující vybavení: z pil zde najdeme třeba pásovou, rozmítací, omítací, vykrajovací, hoblovací a nebo hranolovou pilu. Dále je součástí vybavení nakládač Komatsu, vysokozdvižný vozík, stepkovač a také bruska pásových a okružních pil a mnoho dalšího.

Pila je v provozu již od roku 1993 a má tak za sebou letitou praxi. Samozřejmostí je i přenechání stávajících zakázek a obchodních partnerů, kterých se za historii této pily nasbíralo nespočet.

Celý areál je oplocený, voda je zde řešena obecním vodovodem a kanalizace formou žumpy. Součástí prodeje jsou také přilehlé pozemky o celkové rozloze 10 523 m2. Většina plochy areálu je zpevněná. NAVÍC: možnost koupě i přilehlého investičního pozemku o rozloze 15 172 m2.

Už se vidíte jako nový majitel tohoto podniku? Tak vezměte telefon a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Celkem: 10 000 000 Kč
ID inzerátu: 7577847
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Mosty u Jablunkova, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Výrobní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 10839 m2
Zastavěná plocha: 319 m2
Plocha pozemku: 10523 m2
Typ budovy: smíšený

Kontakt na prodejce nemovitostí