nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 270 m2

, Kobeřice u Brna, , okres Vyškov

6 750 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Exkluzivně. Cena je uvedená bez provize.

Exkluzivní nabídka rodinného domu 6+1 se zahradou a dvorem

V obci Kobeřice /okres Vyškov/ 20 minut od Brna se nachází rodinný dům s neskutečnými možnostmi využití

Z venku se jeví velmi malý, ale když jím procházíte, už se Vám rojí myšlenky na to, co vše se s ním dá dělat. Jsou tu možnosti bydlení, ale i podnikání. Dost dobře si tu dovedu představit automechanika, kanceláře, truhlářskou dílnu, obchod, krejčovství nebo cokoli jiného.

Dům je dispozičně 6+1, zahrada, dvůr s možností vjezdu, dvě hospodářské budovy, jedna velká stodola a za ní je hospodářská část. Dalo by se říci, že by to mohla být i malá usedlost. Majitelé tu chovají kachny, slepice, několik koček a 3 pejsky. 

Dvůr je hodně prostorný a je na něj možnost vjezdu přes průjezd i traktorem / možnost parkování/ 2 parkovací místa jsou před domem, jedno v průjezdu a jedno ve stodole. Když zavřu oči, vidím, jak tu parkuje veterán. No nic, nyní fakta. 

V domě je hlavní i letní kuchyně. Jsou tu 3 toalety, dvě koupelny a pokoje. Elektrika je v mědi, voda částečně v plastu. Nová kanalizace a odpady v plastu. Výhodou je studený sklep. Všechny podlahy jsou betonové. Některé mají nové krytiny - plovoučky či dlažbu. Část domu je po rekonstrukci a část si můžete doladit dle svého. Vytápění je ústřední plynové, kondenzační kotel Baxi Vám ohřeje i vodu. Velkou výhodou je dílna a možnost podnikání.

Tak dost bylo popisování a fotek, nejlepší je stejně prohlídka na vlastní oči. Zavolejte na 602581646 a domluvme si prohlídku. Těším se na Vás. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 6 750 000 Kč
ID inzerátu: 7577585
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 11725
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: , Kobeřice u Brna, , okres Vyškov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 270 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 3. podlaží
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Řadový
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí