nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 130 m2

U parčíku, Olomouc, Topolany, okres Olomouc

2 290 000 Kč

celkem

S výhradním zastoupením majitele vám nabízíme prodej menšího rodinného domu, který se nachází v obci Olomouc-městské části Topolany, vzdálené pouhých 5km od města Olomouce.

Nachází se v klidné části obce a jeho součástí je dvorek s posezením, tři parkovací místa u domu, a pro ty, co rádi zahradničí se za domem nachází zahrada, která má výměru 185m2.

I když se jedná o starší rodinný dům, je ihned k bydlení. Je suchý, žádná vlhkost, střecha je taky v pořádku. Před 16 lety dům prošel částečnou rekonstrukcí. V případě zateplení, výměny oken možno využít dotaci zelenou úsporám, díky které ušetříte až 40% nákladů na rekonstrukci domu. Dům byl po technické stránce prohlédnutý kvalifikovaným pracovníkem, projektantem. Bližší informace ke stavu domu a případným opravám u makléře.

V 1.NP se nachází chodba, obývací pokoj, kuchyň se sprchovým koutem a umyvadlem, samostatné WC. Do 2.NP se dostanete po točitých schodech, které jsou umístěné ve vstupní chodbě nebo možnost využít samostatný vstup z venku ze dvorku po schodech. Zde se nachází tři samostatné pokoje, koupelna s vanou a WC. Dále je zde vstup na půdu. Dvorek můžete využívat k příjemnému posezení a grilování.Vytápění je plynovým kotlem, k ohřevu vody slouží elektrický bojler, částečně plynový kotel.

Pokud nechcete již bydlet v paneláku na sídlišti a hledáte domek mimo Olomouc, ale zároveň klidné bydlení s dobrou dostupností do města, můžeme vám ho jen doporučit. Proto neváhejte a zavolejte si o bližší informace k této nemovitosti, u které oceníte hlavně to, že se nachází v klidné části obce a není zatížena žádným úvěrem, vše je uhrazeno. Dům je suchý, žádná vlhkost a co je důležité, je ihned k bydlení.

Obec Topolany je jedna z městských částí Olomouce s velmi výbornou dostupností do města. Do městské části Olomouce zajíždí linka MHD č. 26. V zastávce Olomouc, Topolany, kříž zastavují příměstské autobusy dopravce Arriva Morava a.s., a dopravce Vojtila Trans s.r.o. Okrajově jsou obsluhovány dvě zastávky přímo v obci dopravcem Vojtila Trans s.r.o. (Olomouc, Topolany, Bílkova a zastávka MHD Olomouc, Topolany).

Rádi vám poradíme a pomůžeme s případným financováním, které zajišťujeme vlastním partnerem bez poplatku.

Naší samozřejmostí je zajištění a úhrada právních služeb, odhadu k dani z nabytí nemovitosti zdarma, vyplnění a podání a podání daňového přiznání k dani z nabytí nemovitosti na finančním úřadu zdarma.

Tímto vás zveme na prohlídku a těšíme se na spolupráci s vámi.

Celkem: 2 290 000 Kč
ID inzerátu: 7574699
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0306
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: U parčíku, Olomouc, Topolany, okres Olomouc
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 130 m2
Obytná plocha: 130 m2
Užitná plocha: 130 m2
Zastavěná plocha: 111 m2
Plocha pozemku: 296 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Rohový
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí