nezadáno
ne

Prodej poloviny rodinného domu s pozemkem, ulice Ke Koupališti, Rokycany

Rokycany, Plzeňské Předměstí, okres Rokycany

2 500 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji ideální polovinu rodinného domu s bytem 2+1, plocha bytu cca 80 m2 + balkon cca 10 m2, pozemky pod domem a okolo domu cca 381 m2, polovinu plochy zahrady cca 200 m2, vše v osobním vlastnictví , v ulici Ke koupališti, Rokycany. Byt je umístěn v 1. patře prvorepublikové vily. Jedná se o prostorný a slunný byt. Přízemí vily je obýváno jiným vlastníkem.

Prostory lze využít jako kanceláře, sídlo firmy nebo jako kombinace bydlení a podnikání, nájemné ubytování, skladování v prostoru zahrady.

Součástí prodeje je poloviční podíl na dalších částech nemovitosti a to sklepní a půdní prostor vily, dále celý pozemek pod domem a okolo domu a polovina zahrady. Perspektivně lze koupit garáž u vily (není součástí této nabídky). Půdní prostory nabízejí možnost bytové vestavby.

Z chodby bytu se vstupuje do kuchyně a do obývacího pokoje, mezi kuchyní a obývákem je ložnice. Dále je zde sociální zařízení (koupelna s vanou, oddělené WC).

Byt je vytápěn pomocí panelů WAF (plyn), které jsou umístěny v každém pokoji. Dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, plyn, elektřina je 230/400 V.

Dům se nachází v klidné lokalitě, nedaleko je koupaliště. Město Rokycany nabízí služby na úrovni bývalého okresního města.

Plochy prostor: kuchyně 19,10 m2, ložnice 21,69 m2, obývací pokoj 23,87 m2, předsíň 9,6 m2, balkon cca 10 m2.

V případě zájmu zajistíme financování hypotékou nebo jiný způsob financování. Doporučujeme prohlídku. Další informace získáte u makléře.

Celkem: 2 500 000 Kč
ID inzerátu: 7555581
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N1913307
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Rokycany, Plzeňské Předměstí, okres Rokycany
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 20 m2
Obytná plocha: 80 m2
Užitná plocha: 80 m2
Zastavěná plocha: 120 m2
Druh kontraktu: bez smlouvy
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Lokální elektrické
Počet bytů: 1
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí