nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 992 m2

Dolní Ředice, okres Pardubice

1 785 600 Kč

celkem , cena je včetně provize, všech poplatků a právní úschovy peněz, předpokládaná daň z nabytí je 70.000,- Kč

Exkluzivně nabízíme zajímavý rovinatý stavební pozemek. Nachází se blízko centra velmi příjemné a akční obce Dolní Ředice, kde žije 1 000 obyvatel. Je zde kompletní občanská vybavenost (ZŠ, MŠ, obchod, služby), perfektní spojení do krajských měst Pardubice a Hradce Králové a spousta možností sportovního i kulturního vyžití. Více se dozvíte v naší videoprohlídce: https://youtu.be/UtJ-O1HmJKw. Město Holice je vzdálené pouze 4 km a v roce 2022 se obec propojí i s dálnicí na Prahu (silnice D35 je již ve výstavbě).
Stavební pozemek má již vyjednaná základní povolení pro stavbu rodinného domu, plotu i vjezdu na pozemek. Pozemek má vlastní studnu (hloubka více jak 8m) a přípojky vody, plynu i elektřiny jsou prokonzultovány s dodavateli a jsou těsně u plotu. Takže stavbě domu prakticky nic nebrání. Kanalizaci aktuálně řeší obec.
Pozemek o ploše 992m2 je dostatečně velký i pro stavbu dvojdomku. Pokud je pozemek pro váš budoucí dům moc velký, můžete se dohodnout s přímým sousedem, který je ochoten jednat o jeho částečném odkoupení. Můžete tak výrazně snížit základní investici do tohoto velmi lukrativního pozemku. Pokud vás pozemek zaujal, přijďte na prohlídku. Přesný čas si dohodněte s makléřem, nejlépe telefonicky.

Celkem: 1 785 600 Kč
ID inzerátu: 7552993
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: P011535
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Dolní Ředice, okres Pardubice
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 992 m2
Plocha pozemku: 992 m2
Dostupnost pozemku: ano
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí