nezadáno
ne

Prodej chaty, 27 m2

Praha, Kyje, Praha 14

480 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji chatu v osobním vlastnictví na pozemku o rozloze 397 m² v kolonii Jahodnice v ulici Manželů Dostálových v Praze 9- Kyjích.

Konstrukce stavby je dřevěná na kamenné, plně podsklepené podezdívce, k posezení slouží veranda jižní orientace. Zastavěná plocha činí 10,65 m², užitná plocha zhruba 27 m². V přízemí se nachází obývací pokoj, patro je možné využít jako ložnici pro 4 osoby. Sklep zabírá celou zastavěnou plochu včetně terasy, je dostupný zevnitř chaty, vysoký cca 2,1 m, suchý a chladný. V objektu je zavedena elektřina 230V, vodu dodává vlastní studna a městský vodovod. Komín je připraven pro vytápění kamny.

Chata se rozkládá na samostatně oploceném rovinatém pozemku se vzrostlými ovocnými stromy, skleníkem a ohništěm. Lokalita pražské Jahodnice je velmi klidná, v bezprostředním okolí se nachází supermarket, restaurace, dětské hřiště či tenisové kurty. Výhodou je také výborná dostupnost jak automobilem s možností parkování přímo naproti objektu, tak i MHD- přímé spojení autobusem na linky metra A a B. V bezprostředním okolí se nacházejí zámky Hostavice a Dolní Počernice se zámeckými parky, které se mohou stát cílem procházek.

Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Celkem: 480 000 Kč
ID inzerátu: 7552797
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N1913290
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Praha, Kyje, Praha 14
Kategorie: Prodej
Podkategorie: Chaty a chalupy, Chaty
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 27 m2
Obytná plocha: 18 m2
Užitná plocha: 27 m2
Zastavěná plocha: 11 m2
Plocha pozemku: 397 m2
Typ budovy: dřevostavba
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: zařízeno
Terasa: ano
Voda: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí