nezadáno
ne

Prodej, celoroční chata, 5456 m2, Zemětice

Zemětice, okres Plzeň-jih

940 000 Kč

celkem

V rámci developerského projektu nabízíme k prodeji chatu k celoročnímu používání s větším pozemkem o velikosti 5 456 m2 k rekreaci nebo k chovu zvířat apod. Pozemek složený převážně z louky se nachází v krásné přírodě s lesy a rybníkem, na okraji obce Zemětice - Chalupy.
Na pozemku vám dle vašeho výběru postavíme útulnou dřevěnou chatu buď dle fotografií nebo dle vašeho výběru z katalogu. Chata je dřevěná elegantní stavba vhodná k celoročnímu rekreačnímu užíváni. Před vchodem má příjemnou dřevěnou terásku vhodnou k venkovnímu posezení a v patře je balkon. Základem je dřevěná skeletová konstrukce. Je zhotovená ze smrkového dřeva. Vnější fasáda je tvořená palubkami širokými 18 mm. Vnitřní obklady jsou z palubek širokých 12 mm. Izolace stěn, střechy a podlahy je polystyrén o šířce 50 mm. Střecha je pokrytá plechovou střešní krytinou. Dům může byt postaven na betonových blocích, betonových patkách nebo základové desce. V ceně je zahrnuto- montáž, zateplení, impregnace, střecha, dveře - exteriér i interiér, okna, schodiště, terasa.
Vzhledem k nedalekému rybníku je na pozemku zásoba spodní vody a proto je pozemek vhodný například k rekreaci, na tábor nebo i pro chov koní či jiných zvířat apod. Poblíž jsou přípojky elektrického proudu a vody. S financováním pomůžeme. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky).

Celkem: 940 000 Kč
ID inzerátu: 7544229
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 3746
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Zemětice, okres Plzeň-jih
Kategorie: Chaty a chalupy
Stav nemovitosti: projekt
Užitná plocha: 50 m2
Zastavěná plocha: 39 m2
Typ budovy: dřevostavba
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí