nezadáno
ne

Prodej vily, 140 m2

Ropice, okres Frýdek-Místek

3 299 000 Kč

celkem

Prodej nízkopodlažního zděného rodinného domu 4+kk o užitné ploše 116 m2.Je pro Vás u výběru nového domu důležité klidné prostředí? Máme pro Vás možnost koupit hrubou stavbu rodinného domu 4+kk v příjemné části obce Ropice, který tyto požadavky splňuje. Nemovitost je situovaná v blízkosti golfového hřiště. S nádherným výhledem na okolní hory. Pozemek na kterým rodinný dům stoji je celodenně osluněn. Jedná se o výstavbu přízemního rodinné domu o dispozici 4+kk o zastavěné ploše 140 m². Půdorysně řešené: 12,65 m x 9,15 m, s užitnou plochou 116 m². Pozemek, který náleží k domům má výměru 1338 m2
Technické specifikace rodinného domu:
Typ rodinných domů – bungalov (RD není podsklepen, je přízemní a má sedlovou střechu, parkovací stání pro osobní automobil je plánováno na pozemku – kryté stání).
Inženýrské sítě k domům – v okolí pozemku se nachází sítě – elektro, vodovod a veřejné osvětlení, stavba bude napojena na obecní vodovod.
Dům je zděný z Porotherm. Střešní krytina- střešní tašky Bramac

S financování této nemovitosti Vám rádi pomůžeme. V případě zájmu o více informací, či zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat.

Celkem: 3 299 000 Kč
ID inzerátu: 7544224
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Ropice, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 140 m2
Užitná plocha: 116 m2
Zastavěná plocha: 140 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí