nezadáno
ne

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 5382 m2

Vražné, Hynčice, okres Nový Jičín

3 230 000 Kč

celkem , včetně právního a geodetického servisu a služeb RK

Nabízíme k prodeji část pozemku o výměře 5382 m2 původně zemědělské usedlosti v části obce Vražné, v Hynčicích (viz plocha vyznačená v grafické příloze fotografické prezentace této nabídky). Pozemek je vhodný k budoucímu využití pro skladování, lehkou nerušící výrobu nebo zemědělskou výrobu. Dle platného územního plánu je pozemek v současnosti situován v rozvojově strategické lokalitě vymezené platným územním plánem ve funkční ploše UAr - "zemědělská výroba a skladování" a NZ - "sídelní zeleň veřejná" a je přístupný přes místní obecní komunikací. Na straně pozemku je veden i obecní páteřní vodovod.

Obec Vražné má díky napojení na dálnici D1 vynikající dostupnost do Olomouce a Ostravy okolo 30 minut. Lokalita je významná příznivými přírodními podmínkami regionu "Poodří" i svým kulturním významem. V bezprostřední blízkosti nabízené nemovitosti se nachází areál rodného statku Johanna Gregora Mendela, objevitele zákonů dědičnosti.

Vzhledem k poloze v Moravskoslezském kraji je možné na záměry v uvedené lokaci získat dotační tituly pro rozvoj. Záměry pro dotační tituly lze podle neoficiálních informací podávat od září roku 2019.

O celkovém rozsahu prodávaných částí původního zemědělského areálu lze dále jednat. Geodetické vytýčení jednotlivých částí a schválení geometrického plánu jsou součástí služeb realitní kanceláře.

Další informace Vám sdělí makléř nabídky.

Celkem: 3 230 000 Kč
ID inzerátu: 7521983
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 160-N01811
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Vražné, Hynčice, okres Nový Jičín
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro komerční výstavbu
Plocha: 5382 m2
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí