nezadáno
ne

Prodej restaurace, 440 m2

Nová Ves, okres Liberec

neuvedena

Reality 11 Vám zprostředkují prodej komerční nemovitost s restaurací vyhlášenou skvělou domácí kuchyní, barem, kuchyní, bytovou jednotou a prostorným kulturním sálem v obci Nová Ves u Liberce.

V přízemí nemovitosti se nachází restaurace se salonkem pro cca 100 hostů vhodná i pro pořádání oslav a svateb, firemních akcí. Dále vinárna pro 25 hostů . V 1.p. je taneční sál s kapacitou 200 hostu, pódiem a přilehlým barem. Dále je v patře bytová jednotka o dispozici 2+1 s vlastní kuchyní pro personál nebo s možností dalšího pronájmu. Venkovní posezení na zahrádce pod kaštany na vlastním pozemku zajistí klidné relaxování s přáteli. Zahrádka je obsluhovaná z restaurace v přízemí.

Objekt je v pěkném a průběžně udržovaném stavu. ( částečně plastová okna, nová vodoinstalace, odpady do septiku s přepadem, cca před 10 lety proběhla výměna elektroinstalace. ) Restaurace i ostatní prostory jsou v provozu a je možné je provozovat dále včetně kompletního příslušenství, které je v ceně. Nad služebním bytem jsou provozní prostory, které je možné využít na druhou bytovou jednotku 2+1. Vytápění je kotlem na tuhá paliva s úsporným provozem a rozdělenými okruhy vytápění. El. je 230/400V, vodovod je obecní. Na pozemku je i studna.
Dům je čtyřpodlažní a v katastru je zapsaný jako objekt k bydlení. Část domu je podsklepená pískovcovým sklepem. V podkroví je prostorná půda vhodná k půdní vestavbě. Nemovitost má zastavěnou plochu 440 m2 a vlastní pozemek 1470 m2.
Nedaleko fotbalové hřiště, přehrada Mlýnice vhodná pro rybolov i koupání, před domem autobusová zastávka. Přes ulici velká obecní plocha, na které obec plánuje vybudovat velké dětské hřiště a veřejné sportoviště. Přímo před domem cyklostezka, která je hojně využívána.

Vhodná poloha s dojezdem do Polska i Německa cca 20 km. Do Liberce 13 km. Do Chrastavy 3 km. PENB je ve fázi přípravy proto je nemovitost dle zákona zařazena v kategorii G. Daň z nabytí nemovitosti ve výši 4% hradí dle zákona kupující. kontaktujte makléře Realty11 Liberec. Ev. číslo: 19623.

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7509088
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 19623
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Nová Ves, okres Liberec
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Restaurace
Energetický štítek: F
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 440 m2
Užitná plocha: 440 m2
Zastavěná plocha: 759 m2
Plocha pozemku: 1481 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí