nezadáno
ne

Prodej bytu 1+kk, 49 m2

Jana Masaryka, Praha, Vinohrady, Praha 2

4 090 000 Kč

celkem

Prodej zrekonstruovaného bytu - nebytového prostoru o dispozici 1+KK, s výměrou 49 m2. Tato nemovitost se nachází v lokalitě Královské Vinohrady - Praha 2.
Pokud hledáte investiční nemovitost, která vám zabezpečí pasivní příjem, tak tato je to pravé pro vás. V katastru nemovitostí je tato nemovitost kolaudována jako jiný nebytový prostor, jelikož se situována v suterénním, podúrovňovém prostoru. Toto místo Vám zaručí dokonalé soukromí a odřízne Vás od okolního světa. Je nemožné aby Vás rušili sousedé a nebo naopak, aby jste vy rušili některého z vašich sousedů.

Rekonstrukce byla provedena v červenci roku 2018 a tato nemovitost je vedena jako podúrovňový byt (zákon č. 89/2012 Sb.) či kancelář.

V tomto nebytovém prostoru - bytu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, kde je instalovaná nová kuchyňská linka, vybavená spotřebiči. Dále je zde prostorná koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V obývacím pokoji se nachází vestavěná skříň a postel. Jako podlahová krytina byl zvolen keramický obklad imitující dřevo. Celý byt je odizolován proti vlhkosti, proto se v bytě nevyskytuje. V obývacím pokoji je zabudovaná a rozvedená audio soustava a HDMI kabel pro připojení projektoru. Celý byt je vybavený moderní technologií nejnáročnějších standardů. V celém bytě je zavedena rekuperace čerstvého vzduchu. Okna jsou plastové, odhlučněné a jsou nasvícena ze strany uličních okének chytrou světelnou technikou Philips HUE, která imituje východ a západ slunce, denní světlo, jiné inteligentní módy a další a dá se nastavit podle požadavků majitele přes mobilní telefon. Dveře do tohoto bytu jsou bezpečnostní, dvou zámkové.

Občanská vybavenost je v této části prahy velmi dobrá. V blízkosti této nemovitosti je spoustu kaváren a restaurací. Dostupnost MHD je velmi dobrá, zastávka Jana Masaryka je 40m od domu. Zelená linka metra na Náměstí míru je vzdálena 300 m. V této lokalitě je také krásný park s vinicí Grébovka a nebo také Riegrovy sady. PENB se v současnosti připravuje, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy energetické náročnosti G.

Doporučujeme prohlídku.

Celkem: 4 090 000 Kč
ID inzerátu: 7508653
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: LK136102
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Jana Masaryka, Praha, Vinohrady, Praha 2
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 1+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 49 m2
Obytná plocha: 49 m2
Užitná plocha: 49 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 6
Podlaží: suterén
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí