nezadáno
ne

Prodej bytového domu Petřvald u Karviné, prodej bytového domu se zahradou Rychnovská - Petřvald

, Petřvald, okres Karviná

12 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exluzivně nabízíme k prodeji bytový dům v Petřvaldu u Karviné. Dům je po kompletní rekonstrukci kdy byla provedena výměna oken, zateplen s novými rozvody a také má novou střechu, která je izolována. K domu dále náleží zahrada o velikosti 958m2. Celkem má i s domem 1724m2 užitné plochy. Tento dům má celkem devět bytových jednotek o různých velikostech a to
1kk, 1+1, 2+1 a 3+1. Z toho je nejmenší bytová jednotka o velikosti je cca 43m2. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci. Vytápění plynové při čemž je hlavní kotel umístěn ve sklepním prostoru. Voda se rozpočítává na nájemníky a její náklady se pohybují +- 12 000,-/měsíčně záleží však na ročním období. Taktéž je řešen i plyn, který má stejné náklady. Elektřinu si nájemník hradí sám.
Dům je plně obsazen nájemníky a jeho výnosnost je 87 000,- / měsíčně. Nájemníci mají smlouvy vždy do konce roku, která se vždy následující rok prodlužuje. Výpovědní doba nájemníků je stanovena vždy smlouvou. Nejdéle však do dvou měsíců. Při prodeji domu smlouvy automaticky zanikají a uzavírají se s novým majitelem. Tento bytový dům obývají platící nájemníci sociálních služeb či zaměstnaní. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 12 990 000 Kč
ID inzerátu: 7506264
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Číslo zakázky: 10583
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: , Petřvald, okres Karviná
Kategorie: Komerční objekty
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 840 m2
Zastavěná: 420 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Ústřední plynové
Voda: ano
Telefon: ano
Internet: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí