nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 152 m2

V Úzkých, Rájec-Jestřebí, Rájec, okres Blansko

neuvedena

+ provize RK

Dobrý den, chcete lépe bydlet?

Vítejte ve městě Rájec Jestřebí, které se nachází v okrese Blansko.

Město Rájec - Jestřebí je moderní město s veškerými inženýrskými sítěmi a občanskou vybaveností. Pošta, zdravotnické zařízení, policie, čistička odpadních vod, vodovod a plynofikace je samozřejmostí. Ve městě je mateřská škola, základní škola se školní jídelnou a družinou je zde také základní umělecká škola.

Právě zde, v Rájci Jestřebí nabízíme k prodeji RD o zastavěné ploše 241 m2 se zahradou o výměře 60 m2, který prošel v roce 1990 kompletní rekonstrukcí a nyní má následující dispozici.

V přízemí velkou a slunnou vstupní halu, na kterou navazuje šatna s vestavěnými skříněmi a komorou. Odsud je rovněž přístup do garáže a do sklepa. Průchodem přes šatnu se dostáváme chodbičkou do pokoje pro hosty, a dále je možno odtud vejít na terasu.

Z haly budeme pokračovat do horního patra, kam se dostaneme po dřevěném schodišti. V tomto podlaží vás jistě zaujme krásná, na zakázku zhotovená kuchyně v černo červených barvách s jídelním koutem, se kterou sousedí obývací pokoj. Vedle obývacího pokoje je ložnice a dále koupelna a oddělená toaleta. I v tomto podlaží je pamatováno na úložné prostory, které jsou i tady řešeny vestavěnými skříněmi a to v chodbě spojující kuchyni s dalším pokojem. Rovněž z tohoto pokoje je vstup přímo na terasu, respektive ke schodišti do zahrady.

Zahrada je za domem v mírném svahu a je osázená okrasnými dřevinami, mezi kterými najdete i jezírko pro ryby. Celou zahradou lze projít po schodišti až úplně nahoru, kde je dnes vytvořen prostor pro opalování v naprostém soukromí. Tento prostor lze využít i jakkoli jinak, podle vašich představ a přání.
Může být například místem pro sluneční terasu, vířivku, bazének, nebo solární sprchu.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, které obec má.

Výhody domu:

Solární elektrárna, která má značný podíl na úsporném provozu domu, a navíc se podílí i na zisku prodejem elektřiny do sítě.
Možnost rozšíření bydlení do podkroví.
Veškeré vybavení, které vidíte, mimo dekorací a osobních věcí, je součástí prodeje a v domě při prodeji zůstane. Potom je jen na vás, jestli si necháte dům vyklidit (pomůže realitní kancelář) nebo se jen nastěhujete. Samozřejmě preferujeme zájemce, kteří tuto možnost uvítají.
Dům je situován ve velmi klidné ulici, přitom kousek od centra.
Velmi slunné místo s úžasným výhledem ze zahrady.
Důležitá informace na závěr:

V případě dalších dotazů jsem vám samozřejmě k dispozici – jak telefonicky, tak elektronicky na emailové adrese, nebo osobně na prohlídce nemovitosti v dohodnutém termínu.

Nemovitost bude uvolněna do konce prosince 2021. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7504222
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 10531
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: V Úzkých, Rájec-Jestřebí, Rájec, okres Blansko
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 152 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Podlaží: 2. podlaží
Umístění objektu: Řadový
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí