nezadáno
ne

Projekt apartmánového domu

Červená Voda, Mlýnický Dvůr, okres Ústí nad Orlicí

5 990 000 Kč

celkem , Doporučená cena

Exkluzivně nabízíme projekt apartmánového domu, včetně stavebního povolení s nabytím právní moci. Projekt je prakticky připraven k okamžité výstavbě.
Projekt apartmánového domu o dvou podlažích a 12 jednotkách typu 2+kk se nachází v obci Červená Voda, k.ú. Mlýnický Dvůr, nedaleko Ski-resortu Buková hora v Orlických horách. Projekt na pozemku o výměře 1490 m2 je dobře dostupný po silnici číslo 11, spojující Šumperk a Hradec Králové.
Budova je navržena jako dřevostavba s rychlou dobou realizace do cca 4 měsíců. Průměrná plocha jednotlivých apartmánů je 47,9 m2. Každý apartmán bude mít parkovací stání na pozemku.
Předpokládaná výše investice do výstavby budovy a souvisejících staveb je do 12 mil. Kč, za předpokladu prodeje až hotových apartmánů. Při průběžném prodeji jednotek v průběhu výstavby by se přímá investice snižovala. Uvažovaná cena pro prodej jednotlivých apartmánů ve výši cca 2 mil. Kč bez DPH.
Technicky se jedná o prodej 100 % SPV společnosti vlastnící pozemek, projektovou dokumentaci a veškerá povolení k stavbě. Více informací na uvedených kontaktech a na webu spol. NAXOS.

Celkem: 5 990 000 Kč
ID inzerátu: 7490184
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N01730
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Červená Voda, Mlýnický Dvůr, okres Ústí nad Orlicí
Kategorie: Komerční objekty
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti: výstavba
Plocha: 631 m2
Zastavěná plocha: 357 m2
Plocha pozemku: 1490 m2
Typ budovy: montovaný
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ domu: Vícepatrový
Balkon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí