nezadáno
ne

Pronájem bytu 4+kk, 167 m2

Milevská, Praha, Krč, Praha 4

110 000 Kč

měsíčně

Nabízíme Vám k pronájmu byt v unikátním projektu - mrakodrapu V TOWER, Prague, představující zcela novou úroveň luxusního bydlení. Perfektně dispozičně řešený byt 4kk s výhledy na celou Prahu, především na Pražský hrad a Vyšehrad. Výměra činí 167,5 m2 + 2 terasy s celkovou plochou 22,9 m2 (9 + 13,9 m2). Situovaný v 16. nadzemním podlaží novostavby, zkolaudované v roce 2018.

Byt se skládá ze tří samostatných oddělených ložnic, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 3 koupelen (vana a sprcha, wc) a dalšího samostatného wc, 2 teras, komory, 2 šaten a vstupní haly. K bytu náleží 2 podzemní garážová stání velikosti A8 long a sklepní kóje (9,8 m2). Každá ložnice má svou koupelnu, hlavní ložnice také dvě šatny. Byt rovněž nabízí dostatek úložných prostor a je vybaven vestavěnými skříněmi, kuchyňskou linkou se spotřebiči, pračkou a sušičkou. Lze jej po domluvě dozařídit nábytkem za vyšší nájemné. Dřevěné podlahy v obývacím pokoji s kuchyní a na chodbách, v ložnicích koberce, koupelny mramorové. Nemovitost je k dispozici ihned.

V přízemí domu je umístěna recepce nabízející služby concierge a zajišťující Vaše maximální bezpečí i pohodlí. Ve třetím nadzemním podlaží se nachází klubové patro nabízející privátní bazén, vířivku, saunu, parní saunu, fitness a další prostory určené pro relaxaci, obchodní schůzky i Vaše děti. V domě navíc naleznete privátní kino, golfový trenažer, rychlonabíjecí stanice pro elektromobily, místnost na mytí kol i domácích mazlíčků.

V TOWER, Prague je domov se službami pro ty nejnáročnější klienty.

Měsíční poplatky činí 16.674,- Kč + elektřina.

The apartment consists of three bedrooms, a spacious living room with a kitchenette, 3 bathrooms (2 bath, 2 shower, 3 toilets) and another separate toilet, 2 terraces (with a total area of 22,9 m2), 1 chamber, 2 cloakrooms and entrance hall. The apartment has 2 spaciouse underground garages and a cellar (9,8 sqm). Each bedroom has its own bathroom, master bedroom also two cloakrooms. The apartment also offers plenty of storage space and is equipped with built-in wardrobes, dressing rooms, kitchen with appliances, washing machine and dryer. Could be fully furnished for a higher monthly rent. Wooden floors in the living room with kitchen and corridors, carpeted bedrooms, marble bathrooms. Available immediately.

Concierge desk, ensuring your maximum safety and comfort. On the 3rd floor is a "club" offering a private pool, whirlpool, sauna, steam sauna, fitness and other spaces for relaxation, business meetings and your children. In addition, you will find a private cinema, a golf simulator, a fast-charging station for electromobiles, a bicycle and pet room.
 
TOWER, Prague is home for the most demanding clients.


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81012.

Celkem: 110 000 Kč
ID inzerátu: 7390942
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N81012
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Milevská, Praha, Krč, Praha 4
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 4+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 167 m2
Užitná plocha: 167 m2
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 30
Podlaží: 16. podlaží
Terasa: ano
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí